Joe milionář

(pořad)
  • USA Joe Millionaire

V Česku ji sice uvidíme poprvé, v mnoha zemích světa je však soutěž Joe Millionaire známá a diváky vyhledávána. Pohledné dívky v ní "soutěží" o pohledného chlapíka s tučným bankovním kontem a jejich cesta za štěstím je samozřejmě zaznamenávána televizními kamerami. Protože jde však o reality show, jsou skrytými kamerami filmovány i v okamžicích, kdy o jejich přítomnosti netuší. Joe se jim dvoří a ony se dvoří jemu, neboť věří, že jde o seznamovací pořad typu "Jak si vzít milionáře". Jenomže všechno je jinak. Na konci pořadu Joe finalistce prozradí své skutečné profesní a finanční postavení. Zpravidla se jedná o mladíky s nejrůznějším povoláním, jež však spojuje jedno - rozhodně mají hluboko do kapsy. A kamera škodolibě sleduje reakci "podvedené" dívky. (oficiální text distributora)

Snapphanar odpad!

No jistě holčičko, že Ti na penězích nezáleží, když jsi zjistila, že žádné nemá.... Vlastně sis myslela, že "Milionář" je pouze Joeovo příjmení, no ovšem.... - Ten kluk to asi taky neměl v hlavě pohromadě, když si našel nevěstu mezi těma kozama, které se o něj ucházely. Tedy o něj coby milionáře. ()

Silnica

Velmi slabá reality show, která spíše připomíná seznamku pro bohaté, nabubřelá, arogantní bez špetky emocí. To bych se raději podíval na dávno zapomeutý pořad "Rande" na Nově. ()

Colenoe

Hodně dobrá reality show. Je pravda že se pořádně rozjíždí až po 2 - 3 díle ale pak to podle mě nemá chybu. "Joe" je plný nečekaných zvratů a finální Davidova zpověď je silný zážitek. Všem vřele doporučuji... ()

oregon.fox

Nemám rád reality show. Ale tato "Joe milionář" je naštěstí asi nejméně "agresivní" a drzá. Proto ta jedna hvězdička a ne odpad. ()

vojtazz

No alespň, narozdíl od české verze, z které jsem, a to zdůrazňuji, neviděl ani minutu, drží v rukávu silný trumf v podobě, pro účastnice, dost vostrýho twistu na konci. Jak k tom ale přijdou chudinky zlatokopky :))?? ()