Joe milionář

(pořad)
  • USA Joe Millionaire

V Česku ji sice uvidíme poprvé, v mnoha zemích světa je však soutěž Joe Millionaire známá a diváky vyhledávána. Pohledné dívky v ní "soutěží" o pohledného chlapíka s tučným bankovním kontem a jejich cesta za štěstím je samozřejmě zaznamenávána televizními kamerami. Protože jde však o reality show, jsou skrytými kamerami filmovány i v okamžicích, kdy o jejich přítomnosti netuší. Joe se jim dvoří a ony se dvoří jemu, neboť věří, že jde o seznamovací pořad typu "Jak si vzít milionáře". Jenomže všechno je jinak. Na konci pořadu Joe finalistce prozradí své skutečné profesní a finanční postavení. Zpravidla se jedná o mladíky s nejrůznějším povoláním, jež však spojuje jedno - rozhodně mají hluboko do kapsy. A kamera škodolibě sleduje reakci "podvedené" dívky. (oficiální text distributora)

Aven

Nevěřím ani trochu, že tohle je reality show a ne seriál s předem nalinkovaným scénářem. Ale při pohledu na potenciální nevěsty jsem pocítil chuť si zahrát hlavní roli:) ()

Krustyburg

Já viděl jenom parodii v Simpsonech. "Děvčata, máme pro váš odhalení. Místo, kde se nacházite, není ostrov, ale je to poloostrov!" "Hrůza!" "Póvl!" "Holky, odcházíme!" ()

cross

Hergot, mít kolem sebe takovou bandu kočiček a ještě utrácet cizí prachy - panečku, to musí být paráda! Hodně dobrá reality show! PS: A Linda je naprosto úžasná, se vším všudy, prostě holka, kvůli které bych klidně zkusil Davidovi dát na budku (a pak samozřejmě rychle utíkat:) ()

mandlova

heh...tak tady jsem se muslea opravdu smát...smát se naivitě těch vyumělkovyných krasavic, které tak oduševněle mluví o vnitřní kráse partnera a jak musí být vtipný...blablabla...stejně je všechny zajímalo jeho konto, které ve skutečnosti nebylo o nic vyšší než kterékoliv z nich :-D jaké to slečny asi bylo? Pokud opravdu i u nás ty slečny, vdavekchtivé paní věří, že jejich milionář z reality má opravdu ty nuly na kontě, je jejich naivita nebetyčná...ano,ty nuly tam jsou,ale trošku v jiném pořadí a kvantitě než by si asi přály. Takže za tuto sondu do naivního světa naivek dávám 3* ()

Ludivitto odpad!

Fuj hrozná s****a...viděl jsem jen pár dílů a i to mi stačilo, bohužel jsem viděl i ten poslední díl a takto jsem si už dlouho nezanadával ()

jasanka

Mnohem lepší než na tohle je podívat se na Farmář hledá ženu. Podobné prostředí, stejný systém, ale bez podvodů a s "normálními" lidmi (= ne modelkami). ()

HarveyDent

Pěkný holky, některý kusy byly vážně delikátní a ani v dobrých pornech by jste takový nenašli..............pardon, to jediný možný úhel pohledu, ze kterého se na tento seriál dá dívat. ()