Aby zachránil unesenou dceru, musí v sobě vysloužilý člen speciálních jednotek probudit bestii, kterou kdysi býval. Brzy ale padne podezření i na něj. (Netflix)

66JIRINA

Film je zde podhodnocený, hodnotím velmi kladně, že nebyl tuctově zpracovaný, a pro mne neznámý herci vtáhli do děje snad líp, než kdyby hlavní postavu hrál ,,Rambo,,. Fabrizio Gifuni podal dobrý výkon a kostýmy mne nevadily (konečně tam nebyly všichni jak na přehlídku v hollywoodu. Nic jsem nečekala, ale musím dát 5 ()

BIG.NINE.CF

Čekal jsem že týpek bude nabušenej a bude se umět bít. Ani jedno nebyla pravda. Jediný co měl byla výdrž, protože byl pobodanej, postřelenej, utopenej, zmlácenej do bezvědomí, ale stejně bojoval dál. No prostě úplnej Robocop. Hudba ušla. ()

Raziel811

Trailer je asi to nejlepší z celého filmu. Mohl to být revenge thriller o ultra drsňákovi a dostali jsme něco, co je nudné jak po řemeslné stránce, tak i příběhové. Žádný zvrat, žádná alespoň slušná akční scéna a jako drama to nefunguje už z důvodu, že žádná z postav nemá dostatečné charisma a jejich charaktery jsou veskrze povrchní a jen náznakově prokreslené. ()

Movielaik

Spoilery! Z milosti a za jakž takž charismatického hlavního hrdinu dám dvě. Jinak je to plný nesmyslů. Souboje slabé. To si mohli dát trošku té práce a natrénovat něco reálnějšího, když to byl tedy bývalý speciál. Jinak leží dobitej v bazénu v baráku plnym zlejch hochů a najednou jede v sanitce do špitálu?! To mu jí snad zavolali oni, ne? Když se ho celou dobu snažili zabít. No, nezvládnuté. Samozřejmě vykrádačka Taken. ()

Tempter

Něco ve stylu já jsem, já jsem táta, ty jsi, ty jsi táta, my všichni jsme tátové... Jinak tisíckrát natočeno a vždycky se najde další tisíc první snílek, který si myslí, že to natočí jinak a lépe. Nenatočí. Jinak na super táty má patent Willík Smith, tak nechápu, proč mu pořád někdo leze do zelí! ()

zzhigh

Ale jo, takové lehčí béčko s motivem pomsty à la 96 hodin. Samozřejmě divák musí zamhouřit někdy i obě oči, aby se při některých scénách nezačal smát (např. zvláštní reakce hlavní postavy během bitek, kdy se ani nechce věřit, že má za sebou výcvik a praxi ve speciálních jednotkách), ale když se přes to divák přenese, tak se celkem dobře baví. Jen moc nechápu, proč tenhle snímek vznikl, když už tu máme právě sérii 96 hodin s úplně stejným motivem a daleko lepším zpracováním nebo třeba film Nikdo atd. ()