Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Aby zachránil unesenou dceru, musí v sobě vysloužilý člen speciálních jednotek probudit bestii, kterou kdysi býval. Brzy ale padne podezření i na něj. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (31)

Raziel811 

všechny recenze uživatele

Trailer je asi to nejlepší z celého filmu. Mohl to být revenge thriller o ultra drsňákovi a dostali jsme něco, co je nudné jak po řemeslné stránce, tak i příběhové. Žádný zvrat, žádná alespoň slušná akční scéna a jako drama to nefunguje už z důvodu, že žádná z postav nemá dostatečné charisma a jejich charaktery jsou veskrze povrchní a jen náznakově prokreslené. ()

drackula 

všechny recenze uživatele

Taken po taliansky. Je neuveriteľná škoda, že to malo v scenári toľko dier. Hlavný hrdina mal tú správnu charizmu a keď sa zamračil, bál som sa, že mi praskne televízor. Otcovský "beast" mód som mu veril a škoda len aj trochu nedotiahnutej akcie. Atmosféru to malo ale skvelú a to aj vďaka tomu, že to nebolo tak uhladené ako Taken. 60% Netflix ()

Reklama

netWoor 

všechny recenze uživatele

Italských 96 hodin se bohužel vůbec nepovedlo. Souboje jsou (na elitního vojáka) ... docela bída (bodnout fetku omylem do krku ... no bída). Některé dějové linky (jeho vojenská a ten polda) naprosto zbytečný, jestli to měl bejt pokus o psychologický vykreslení nějaký postavy, tak se hrubě nepoved. Co mě iritovalo je to, že vždy, když má záchranu na dosah, provede nějakou totální hovadinu, čímž to zazdí. Děs. Dám jednu hvězdu navíc, jestli mi někdo vysvětlí, jak se dostal z bazénu do nemocnice.... ()

66JIRINA 

všechny recenze uživatele

Film je zde podhodnocený, hodnotím velmi kladně, že nebyl tuctově zpracovaný, a pro mne neznámý herci vtáhli do děje snad líp, než kdyby hlavní postavu hrál ,,Rambo,,. Fabrizio Gifuni podal dobrý výkon a kostýmy mne nevadily (konečně tam nebyly všichni jak na přehlídku v hollywoodu. Nic jsem nečekala, ale musím dát 5 ()

SmajdalfCZ1 

všechny recenze uživatele

Asi takhle - scénář z tohohle filmu znají všichni, protože podobné věci viděli tisíckrát ( Liam Neeson ), ale dokoukat se to dalo. Hlavní postava nemusí být nutně sympatická, ale prospěla by tomu trošku temnější atmosféra a více soubojů. Jelikož je to Italská produkce, tak by nikdo nečekal zázraky, ale tohle je opravdu podprůměrné, ale jelikož režisér toho zatím moc nenatočil, tak doufejme, že příští film bude lepší. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama