silentname

Podobne ako prvýkrát, ani "Merry Liddle Christmas Wedding" nie je moc filmom pre mňa. Možno môžem povedať, že nie je to až taká pohroma ako naposledy, postavy sú trošku sympatickejšie a je tu niekoľko zaujímavejších bočných dejových línií, no aj tak opäť môžete predvídať, čo sa môže na príprave svadby pokaziť a dokopy sa trafíte. Úplne všetko. Od toho, že váš vendor povie, že končí, k zničeniu torty a podpáleniu šiat. No aj tak to na konci musí dopadnúť predsa dobre. Tento film sa ale našťastie na tie deštruktívne momentky až tak veľmi nesústredí a je vďaka tomu pozerateľnejší, plus Kelly Rowland má stále svoju charizmu, ktorou dokáže pretlačiť film. A okrem toho jej vzťah so snúbencom v tomto filme pôsobí o niečo úprimnejšie a skutočnejšie. Má to v sebe väčšiu iskru než naposledy. Je tu občas dobrá scénka a najviac ich priniesol recepčný Melvin. Ale inak, ak ste neboli fanúšikom prvého filmu, tento si vás podľa mňa nezíska tiež. Rozhodne môžem povedať, že mňa si rodina "Liddle" teda skutočne nezískala. A trošku film naznačuje, že chcú robiť pokračovanie s narodením dieťaťa... no začínam sa báť. Hodnotenie: C ()