Heks

Mladá Juhoafričanka, ktorá roky žije v Anglicku, je priamo pri videotelefonáte so svojou matkou svedkyňou jej vraždy. Vracia sa preto domov, kde odhaľuje tajomstvá svojej zavraždenej matky spojené s kliatbou čarodejníckej lekárky. (petrik11)

Morholt

Asi tak hodinu to bylo neskutečně špatné. Od vizuálu přes nesmyslný děj až po herečku v hlavní roli. Ta byla tak mizerná, že by se nejspíš nechytla ani v céčkovém pornu. V posledních dvaceti minutách se začalo konečně něco dít. Vedle standardně bouchajících dveří a samovolně se pohybujících vozíků se objevily i nějaké ty přízraky a Reine Swart se konečně rozhodla, že divákovi osvětlí, co se to vlastně děje. Teda ne že by to pak dávalo smysl, ale snaha se cení. Samotní bubáci sice nebyli nic extra, ale po úmorných šedesáti minutách bych vzal zavděk čímkoliv. Navíc holčičkové strašidla mi nahánějí hrůzu v jakékoliv podobě. Za to těch 10% ()

Astaroth12

Musím uznať, že tento film sa veľmi snaží aspoň zaujať. Len škoda, že to robí tak strašne neoriginálne. Naozaj v tomto filme je všetko od niekadiaľ prevzaté a aj tie strašidlá boli ako klon lorda Voldemorta s Kayako Saeki. Dej bol komplikovaný, niektoré postavy tam nemali žiadny význam a to pomalé tempo začalo po čase ubíjať. V nenávisti, ktorú tento film asi najviac kopíroval, bol silný bodycount i niekoľko pamätných scén, čo tu nebolo ani jedno a ani druhé. Myslel som si, že keď sa dej presunie do Afriky, bude to samé Voodoo a šamanské rituály a film sa zmohol len na jednu starenku, čo sa zdrbala do múky pri epileptickom záchvate a jej dialóg sa stenčili až na dve vety, ktoré stále opakovala dokola. Slabotinka a ani herci nepresvedčili. ()

petrik11

Tak mám slabosť na filmy z Južnej Afriky. Nie je tam jednoducho a zaujíma ma ako to celé Búrovia zvládajú. K filmu, strašne naivné a aj poriadne nudné. Hlavná hrdinka sa správa ako totálna kvočna, celý čas som mal pocit, že by som sa mal nejako dostať do deja a držať ten krehký kvietok za ruku, aby to čo robila malo hlavu a pätu. Ešte že tam bol ten černoško Bamidele, no ani on to neustal. Vidieť kúsok búrskej Afriky bolo OK, ale filmík nezaujímavý šitík. ()

oveckaoa odpad!

Film jsem měl stažený přes měsíc, ale nějak se mě do něj nechtělo pak jsem viděl hodnocení na csfd a nechtělo se mě do něj ještě více, ale jelikož mě dochází možnosti na co se dívat tak jsem na to teda koukl. Jinak k filmu spoilery pokud jsem to teda pochopil dobře ženská je čarodějnice a zabíjí lidi pak až je zabije udělá si jejich obraz (Jestli ze života nebo po smrti nevím a ani film to nezodpoví). Pak ji zabijou (tohle není spoiler je to v prvních cca 5 minutách) a její dcera jde vyšetřit co se jí stalo. Hraje zde tak 10 herců (minimálně 5-6 je zbytečných a kdyby tam nebyly nic se nestane) a vypadá to zhruba takhle někdo jde někam něco na něho vyskočí hned to zmizí začne křičet povolá si pomoc ta pomo nic nevidí a tyhle scény se opakují dokolečka dokola nakonec zjistí, že , aby to zastavila musí něco zničit tak to udělá a máme konec filmu navíc hlavní herečka ta terapeutka vypadají jak kdyby si odskočily z porna ta terapeutka navíc místy připomíná Brendu ze Scary Movie což filmu taky nepomáhá . odpad ()