Devadesát Dva

"Fuck, cops are dumb, that's why I'm in jail too." (...) Asi nejblíže původní show, co to šlo, od konce S12. Ricky a Julian končí po jednom klasickém nedorozumění v base (a ta už není, co byla dřív, což byly prázdniny a drogy) a tak kamarádům Bubbles do vězení různě pašuje věci (jako toaletní papír, asijské chilli papričky, trávu; Julian byl vždycky manipulátor party, haha), nejdřív osobně, později dronem. Julian chlastá ústní vodu, později chodí alespoň s prázdnou skleničkou a nedostatek trávy zase nutí Rickyho se sjíždět na všem, co najde jeho stejně vyjetý starý známý, jako lepidlo, nebo fixy a nutno dodat, že Rickova energie je pořád stejná, což je fajn - můžete očekávat vše, co obvykle, jako prát se s trpaslíkem, co vám málem ukousne péro, nebo rozjet ve vězení weed business, to jsou jen dva klasické TPB momenty. Postupně v lochu končí i Bubbles a Randy ("A Man's Gotta Eat") a ke konci, ironicky jsou z lochu Ricky a Julian násilím deportování, zatímco je tam Bubbles vydán na nemilost a tak se kluci snaží venku spáchat zločin, aby je sebrali a zavřeli zpátky (classic plot twist). Určitě to neurazí a snaha tvůrců pořád si jet svoje v tom jde vidět i cítit. V první polovině to stojí hlavně na Rickových crazy momentech (a ten to s Bubblesem drží nejvíc), a i když má počátek absencí starších vedlejších postav, v show se postupně nějaké objeví, hlavně ale Lahey prostě kurevsky chybí a vždycky bude, bez jeho ožralecké shit-energie už show chybí ta jiskra. Ve svých základních absurdních motivech a přátelství a loajalitě jádro příběhu ale zůstává stejné a kvalitou mě to překvapilo, taky, že mi to jaksi proplulo před očima a já jsem to přes dva roky ignoroval, protože mě nenapadlo, že to může stát za to. TPB:J S02 by měla být během příštího roku. ()

SkupaCorba

Po dvoch epizodach je to stale to na com sme vyrastali samozrejme tento krat bez Mr Lahey. Ale stale su to ty isty magori :D ! Samozrejme co sa tyka kvality serialu ako celok, po odchode Mika Clatenburga na konci season 7 , tpb isli inym smerom ako sme poznali do vtedy ale budem sa opakovat su to stale ti isty magori ()