Motherly

• angličtina Daughters (pracovní název)
Trailer

Kate (Lora Burke) a jej dcéra Beth (Tessa Kozma) žijú samy na izolovanom statku v lese ďaleko od zvedavých očí iných ľudí, aby sa vyhli temnej a znepokojujúcej minulosti, ktorá ich oboch prenasleduje. Počas jednej hrôzostrašnej noci dostane Kate podozrenie, že ani v ich útočisku už nie sú v bezpečí a obáva sa najhoršieho. Dokážu ešte čeliť následkom minulosti a ako ďaleko dokáže matka zájsť, aby ochránila svoju dcéru? (Arsenal83)

Trailer

Arsenal83

Určite nejde o horor, ale celkom kvalitný thriller s krvavými scénami, ktorému nechýbalo ďaleko od vyššieho hodnotenia, ten záver priniesol aj prekvapenie (pre niekoho predvídateľné), ale súhlasím s J*A*S*M - tvorcovia nás mohli trocha viac povodiť za nos, hoci film skrýva mnoho tajomstiev, dočkáme sa aj napätia a veľmi dobrých hereckých výkonov. ()

J*A*S*M

Řemeslně bezproblémový a dějově smysluplně vystavěný home invasion s relativně logicky se chovajícími postavami, za mne ale bohužel velmi, velmi čitelný. Kdyby tvůrci dokázali lépe vodit za nos, dal bych asi klidně slabší čtyřku, ale bohužel. ()