Motherly

• angličtina Daughters (pracovní název)
Trailer

Kate (Lora Burke) a jej dcéra Beth (Tessa Kozma) žijú samy na izolovanom statku v lese ďaleko od zvedavých očí iných ľudí, aby sa vyhli temnej a znepokojujúcej minulosti, ktorá ich oboch prenasleduje. Počas jednej hrôzostrašnej noci dostane Kate podozrenie, že ani v ich útočisku už nie sú v bezpečí a obáva sa najhoršieho. Dokážu ešte čeliť následkom minulosti a ako ďaleko dokáže matka zájsť, aby ochránila svoju dcéru? (Arsenal83)

Trailer

J*A*S*M

Řemeslně bezproblémový a dějově smysluplně vystavěný home invasion s relativně logicky se chovajícími postavami, za mne ale bohužel velmi, velmi čitelný. Kdyby tvůrci dokázali lépe vodit za nos, dal bych asi klidně slabší čtyřku, ale bohužel. ()

Arsenal83

Určite nejde o horor, ale celkom kvalitný thriller s krvavými scénami, ktorému nechýbalo ďaleko od vyššieho hodnotenia, ten záver priniesol aj prekvapenie (pre niekoho predvídateľné), ale súhlasím s J*A*S*M - tvorcovia nás mohli trocha viac povodiť za nos, hoci film skrýva mnoho tajomstiev, dočkáme sa aj napätia a veľmi dobrých hereckých výkonov. ()

Limo67

Potom ako Kate obvinila svojho manžela zo zabitia susedovej dcéry, sa dostala do programu na ochranu svedkov. Spolu s dcérou žijú na izolovanej samote, kde jediným pojítkom s okolitým svetom je policajt Hal. Rodičia obete však chcú vedieť skutočnú pravdu o smrti ich dieťaťa. A to za každú cenu...Psychologický thriller o teste materinskej lásky až do fatálnych následkov. Podľa viacerých flashbackov, záverečný twist nebude prekvapujúci. Napriek tomu je to film, ktorý sa dá ľahko odporučiť na zabitie dlhých zimných večerov.6/10. ()