Království lesku

Reality-TV
USA, 2021, 32–44 min

Účinkují:

Kelly Mi Li

Reality show o šíleně bohatých Asijcích a Američanech asijského původu, kteří si žijí na vysoké noze, paří ve velkém stylu a snaží se život hlavně užít. (Netflix)

Parabot

To nemá chybu. Beverly Hills 90210 meets Helena a její chlapci po 30 letech, asijská edice, aneb hledání autenticity instagramové generace. By mě zajímalo, jestli tvůrci chtěli zpočátku natočit seriál/mockumentary ale účinkující se ukázali být totálně neschopní, nebo rovnou tuto 100% fake reality show. Za vrchol považuji rozhněvaného hispánského mladíka důrazně kárajícího svoji partnerku, za zveřejňování intimních detailů v sociální bublině. To vše samozřejmě za přítomnosti televizního štábu, tedy i všech předplatitelů Netflixu. Pak pro jistotu znovu za asistence nějaké paní, vydávající se za terapeuta. A já sám bych se měl nad sebou zamyslet, jak trávím zimní víkendy. ()

Ajinka126

Netflix nabídl a já jsem se nechala nalákat. Ve zkratce - spojí jednoho chudého asiata s těmi bohatými a výsledek je takový, že úroveň z nich nemá nikdo. Je to tuctový podprůměr. Nemá to, co nabídnou ani jako bulvární drama. ()

JenYu

Bavilo mě to tou absurdností a tím, jak je mi tenhle svět vzdálený. Ve výsledku však stejně všichni řeší stejné situace a stejné vztahové propletence - bez ohledu na to, kolik nul má člověk na účtě. Pokud máte rádi šperky, módu a okázalost, vřele doporučuju. ()