Komplic

• USA Accomplice
Dokumentární / Sportovní
USA, 2021, 52 min

Přidejte se k nejlepším cyklistům na světě a navštivte úžasná místa na terénní projížďce po celé zeměkouli. Vizuální pocta cyklistice. (Netflix)

Tempter

Jako zapálený cyklista nemohu jinak než za pět. Nehodnotím film, ale emoce s ním spojené a zároveň smekám před těmi magory a magorkami a žasnu nad tou krásou kolem s kolem. ()

Lachtaan

Pro milovníka mountainbikingu absolutní povinnost. Naprostý souhlas s jednou frází zobrazenou ve filmu, která vypovídá o tom, že s cyklistikou je velmi úzce spojená i láska k cestování. [viděno na Netflixu 3.4.2021] ()

PEZ

Konečne dokument, ktorý nič umelo nenaťahuje! Krásnych 52 minút plných podstaty o kráse free ridingu a o návšteve prírodných krás, ktoré sú s tým spojené. Je to o slobode ducha, tela, ako aj o prekonávaní seba samého. Páči sa mi, že okrem neskutočných trikov na bycikloch a okrem ukážky vášne pre tento náročný a nebezpečný šport ukázali tvorcovia na záver aj jeho tienistú stránku - totižto, ako to dopadne ak niekto v ťažkom teréne padne a sa vážne zraní. Odporúčam všetkým tento dokument - je fakt výborný. ()

pushover

Jedná se opravdu hlavně o poctu free ridingu a povedenou exhibici. Nicméně to co tam ti kluci a holky předvádějí je neuvěřitelný a filmařský zpracování je excelentní. ()