foto

Hermione Corfield

  • nar. 19.12.1993 (26 let)
    London, Anglie, Velká Británie

Biografie

Mladá a nadějná vycházející herečka a modelka Hermione Corfield se narodila 19. prosince 1993 rodičům Emmě Willis a Richardu Corfieldovi v Londýně. Má ještě dva sourozence; sestru Isadoru a bratra Kaie. Navštěvovala Downe House School ve vesničce Cold Ash, blízko města Newbury v hrabství Berkshire. Po dokončení studovala anglickou literaturu na prestižní University College London a také absolvovala kurz metodického hraní v divadelním a filmovém institutu Lee Strasberg v New Yorku.

V 15 letech si ji všiml skaut od modelingové agentury First Model Management. Fotila pro známé britské značky jako Pocket, William Morris, Penelope Chilvers. A pro magazíny jako Tatler, C-Head, Beautiful Soul, Cellardoor, Babycakes, Fresh Threads, Kenton.

První filmové příležitosti se jí dostalo v krátkometrážnímu filmu Sebastiana Soldberga Colton's Big Night, kde ztvárnila roli Anny. Další menší zkušeností  byla malá role ve filmu Mr. Holmes. V roce 2014 získala prozatím největší roli, v nadcházejícím filmu Fallen od režiséra Scotta Hickse, postavu Gabrieli Givens. Film je adaptací stejnojmenné novely od Lauren Kate. Za zmínku určitě stojí i její krátká, leč působivá role prodavačky z nejnovějšího dílu Rouge Nation známé akční série Mission Impossible. Hermione uvidíme i v hororově laděné verzí Pýchy a Předsudku od spisovatele Seth Grahame-Smitha - Pride and Prejudice and Zombies. A dále také ve hvězdami osazené nové adaptaci  Krále Artuše - Knights of the Roundtable: King Arthur.

Zbožňuje Itálii a italské jídlo. Jejím přítelem je již několik let muzikant Andreas Shaw.

Milan "Iktus" Dolog

Herecká filmografie