foto

Marie Denarnaud

  • nar. 1978
    Francie

Biografie

Po několika televizních projektech se poprvé objevila ve filmu v režii Patricka Sébastiana jako hrdinka filmu T'AIME (2000). Malou roli pak dostala od Yvana Attala ve snímku MA FEMME EST UNE ACTRICE (2001) nebo od Coline Serreau v CHAOS (2001). Průlom v její kariéře znamenala role Ninon, sestřenice umírající Charlotte, ve snímku Xaviera Giannoli LES CORPS IMPATIENTS po boku mladých hereckých nadějí Laury Smet a Nicolase Duvauchellea.

Následovalo její účinkování v řadě televizních filmů a seriálů, z nichž zmíním např. nepříliš oceňovaný seriál SOEURTHÉRÈSE.COM. Po boku Vahiny Giocante se objevila v klipu k písni Comme elle se donne de zpěváka Jérôme Attala. Další velkou filmovou příležitost získala v roce 2008 po boku Guillauma Caneta a François Cluzeta v dramatu LES LIENS DU SANG. Jejím největším úspěchem a také zatím poslední rolí je hlavní postava Marine ve snímku LES ADOPTÉS (2011) v režii Mélanie Laurent.

R "fleurette" G

Herecká filmografie

Host

TV pořady

2007 Rencontres de cinéma (TV pořad)
2000 On ne peut pas plaire à tout le monde (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace