foto

Meg White

  • nar. 10.12.1974 (44 let)
    Detroit, Michigan, USA

Biografie

Celým jménem Megan Martha White se narodila 10.prosince 1974 v Michiganu USA). Začínala v Detroitu jako barmanka. V roce 1996 potkala Johna Anthonyho Gillise, kterého si vzala. John poté přijal Megiino přijímení a změnil si jméno na Jack White. Jen o čtyři roky později se rozvedli a začalo se spekulovat o jejich sourozenectví. Dodnes se nad touto mystifikací jejich vtztahu dohaduje celý svět. V roce 1997 spolu založili kapelu The White Stripes, kde Meg hraje na bicí. Meg je velmi plachá, takže se toho o ní moc neví. Snad jen že ráda fotí a je velkou fanynkou Boba Dylana.

Meg se objevila i v pár snímcích. Společne s Jackem například v epizodě seriálu "SIMPSONOVI" nebo ve filmu KAFE A CIGÁRA. Dále byla také jako host v několika talkshow. Asi nejznámější byla "SATURDAY NIGHT LIVE".Poté ještě v "LATE SHOW WITH DAVID LETTERMAN" a "LATE SHOW WITH CONAN O'BRIEN". Převážně však účinkuje v klipech a koncertních záznamech kapely.

V roce 2007 musela kapela zrušit všechna turné, protože se Meg potýkala s psychickými problémy a nebyla schopna cestovat. Kvůli tomuto problému The White Stripes začali uvažovat o ukončení své kariéry. V červnu 2008 však Meg v doprovodu Jacka přišla na jeho koncert s The Raconteurs a posadila se za bicí, bohužel ale nezahrála. Byl to sice jen nepatrný krůček,aby se všechno vrátilo do starých kolejí,ale podle tisku je již Meg v pořádku a dokonce pracuje na dalším albu,v pořadí již sedmém.

baxiii

Herecká filmografie

Host

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace