foto

Milan Ligač

  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Milan Ligač se narodil roku 1992 v Olomouckém kraji. Pochází z pěti sourozenců (dvě sestry, dva bratři) a je druhý nejstarší. Studoval základní školu v Kojetíně, kde také poté vystudoval gymnázium. Již od dětství se věnoval divadelním činnostem, vypomáhal v divadle v Kojetíně, na různých dětských akcích kde moderoval. Mimoto hrával dlouhá léta fotbal. 

V roce 2011 si zahrál ve studentském filmu Kojetínský horor, kde ztvárnil hlavního hrdinu po boku Hanky Svačinové, Jiřího Šírka a dalších. Horor měl v okrese velký úspěch a mnohokrát byl promítán v letním kině. Velký přelom u Milana nastal, když v 18 letech získal nabídku na hlavní roli v divadelní hře Woodyho Alana Zahraj to znovu, Same. Milan se rozhodl zanechat fotbalovou kariéru a věnovat se dále pouze té divadelní.

Po maturitě na gymnáziu v Kojetíně šel Milan studovat Mezinárodní konzervatoř v Praze odkud po dvou letech přešel na Pražskou konzervatoř na hudebně - dramatický obor. Přestěhoval se do Prahy a začal se podílet na spoustě divadelních her po boku velkých hvězd v různých divadlech v Čechách mezi ně patří například: Divadlo Minaret, Divadlo D21, Městské divadlo Mladá Boleslav, Divadlo Perštýn, Divadlo na Rejdišti a v Národním divadle, kde hostuje ve hře Ze života hmyzu.

KajusaK

Herecká filmografie

Filmy

2017 Monstrum (TV film)
2016 Zločin v Polné (TV film)

TV seriály

2018 Co by kdyby? (TV seriál)
Úplně zlatá rybka (E05)
Totální neviditelnost (E04)
Absolutní upřímnost (E03)
další epizody (5)
2017 Modrý kód (TV seriál)
Úlovek (S02E25)

Dokumentární

2018 Poslední slovo Charlotty Garrigue Masarykové (TV film)

Režijní filmografie

Scenáristická filmografie

Producentská filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace