Reklama

Reklama

Hadrien Soulez Larivière

Hadrien Soulez Larivière

Biografie

Po ukončení studia na École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle (E.S.R.A.) v roce 1997 pracoval na natáčení filmů a reklam (Zakázaná vášeň Thierryho Binistiho s Ludivine Sagnier a Didierem Sandrem pro televizi Gaumont, Rue Oberkampf Gillese Adriena s Mauricem Garrelem pro 3B Prod a Arte, reklamy pro společnosti „Shisheido“ a „Pinnacle Golf“). Zároveň režíroval několik krátkých filmů ve vlastní produkci, například Chambre 212, Vroum nebo Tom.

Od roku 2001 se Hadrien věnoval scenáristické činnosti. Spolupracoval s Gillesem Adrienem, s nímž napsal scénář k animovanému filmu Princezna slunce z roku 2007. Spolupracoval na krátkých filmech, mimo jiné na filmu La Collection de Judicaël, který napsal společně s režisérkou Corinne Garfin. Film získal v roce 2004 hlavní cenu na festivalu Gérardmer Fantastic Festival.

Více než deset let pracoval na dětské animaci a napsal více než 150 scénářů pro přibližně dvacet seriálů (SamSam, Ratz, Malí zvířecí detektivové). Psal scénáře také k hraným seriálům (Déjà Vu, Vice versa, Une fille d'enfer, Nos annéesPension, Tandem).

Hadrien absolvoval několik kurzů dramaturgie, včetně kurzů „Mc Kee“ a „Truby“. Občas vede kurzy psaní nebo režie (střední a vysoké školy, C.E.E.A – Evropská konzervatoř audiovizuálního psaní, Poudrière school atd.).

Ajm "griph" Mýmr

Scenárista

Tvůrce

Herec

Krátkometrážní
1997

Photomaton

Reklama

Reklama