Reklama

Reklama

Daniel Mišák

Daniel Mišák

nar. 16.01.1992 (31 let)
Duchcov, Československo

Biografie

Daniel Mišák se začal věnovat divadlu ve svých sedmnácti letech, kdy byl ještě na gymnáziu. Po něm hned následovala cesta na Pedagogickou fakultu UJEP, z které pak přešel do Brna na Janáčkovu akademii múzických umění (JAMU), kde v roce 2019 absolvoval z herectví. Ještě ve třetím ročníku JAMU nastudoval komorní činohru „Iglú“, se kterou vyhrál první místo na italském festivalu European Young Theatre 2018.

Během studia hostoval v Národním divadle Brno a po škole přijal nabídku stát se členem souboru Západočeského divadla v Chebu. Zde ztvárnil několik činoherních i muzikálových postav. Například si zahrál roli Franka Abagnaleho Juniora v inscenaci „Chyť mě, jestli na to máš“, za níž získal Zlatého Albrechta 2022. Dále zmiňme roli Bena v „Babičce drsňačce“ nebo Jimma Curryho v „Obchodníkovi s deštěm“.

Mohli jsme jej vidět také v Žižkovském divadle Járy Cimrmana (pražské 3D Company) v inscenaci „Bent“ v ústřední roli Maxe. Dále hostoval v plzeňském Muzikálovém souboru DJKT. Objevil se také v menších rolích v televizních seriálech, reklamě či studentských filmech. Každoročně lektoruje herecké workshopy, masíruje a dále se vzdělává v psychosociální oblasti.

Daniel Mišák

Herec

Seriály
2022

Slunečná

 

Malá službička (S03E36)

 

Zoo

 

Zpátky do Ameriky (S01E34)

2020

Modrý kód

 

Pláč doktorky Růžičkové (S04E80)

2018

Modrý kód

 

Na dvou židlích (S03E12)

Krátkometrážní
2019

Přítel (studentský film)

Host

Pořady
2015

Soudkyně Barbara

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama