foto

Anisha Nagarajan

  • nar. Evanston, Illinois, USA

Biografie

Celým jménem Anisha Nagarajan Tamil (narozená 17 září 1985) je americká herečka a zpěvačka. Nejlépe známá je pro její role v ANDREW LLOYD WEBBER (hudební divadlo) BOMBAY DREAMS, a hlavně jako "neviditelná" Madhuri v televizním seriálu HALÓ, TADY INDIE.

Její rodiče jsou přistěhovalci z Indie, původně ze státu Tamil Nadu. Matka, Geetha Nagarajan, je bývalá vývojová specialistka na západní psychiatrie a kliniky. Otec, Nandu Nagarajan, je profesor a akademik na Joseph M. Katz Graduate School of Business na University v Pittsburghu. Má jednoho bratra, Arjuna.

Předtím, než absolvovala střední školu Fox kaple v roce 2002, strávila rok na internátní škole v Indii. Potom, když jí bylo 15 let, tak se zapsala na New York University (NYU). Byla obsazena v muzikálu Sny Bombay jako Priya během jejího druhého ročníku na NYU. Provdala se za herce Aalok Mehta, který si také zahrál v muzikálu.

V roce 2010 byla obsazena jako Nagarajan Madhuri, plachá pracovnice call centra v seriálu NBC, HALÓ,TADY INDIE. Tato role je zatím její největší televizní úspěch. Dále se ještě objevila v roli hosta v seriálu televize ABC.

ArsenalEagle

Herecká filmografie

Skladatelská filmografie

Filmy

2007 Trident, The

Host

TV pořady

2011 The 37th Annual People's Choice Awards (TV pořad)

Fanoušci tvůrce

tvůrce nemá žádné fanoušky