foto

Ryan Guzman

  • nar. 21.9.1987 (30 let)
    San Francisco, California, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Ryan Anthony Guzman se narodil 21. září 1987 v texaském městě Abilene ve Spojených státech amerických. Jeho matka Lisa Guzman (rozená Hudson) se narodila v Kalifornii, ovšem má anglické, skotské, německé, francouzské, nizozemského a švédské předky. Ryanův otec Ray Guzman je Mexičan. Má mladšího bratra Stevena.

Ještě jako dítě se Ryan přestěhoval do Sacramenta v Kalifornii, kde kdysi vyrůstala i jeho matka Lisa. Zde v roce 2005 odmaturoval ze školy West Campus High School a později začal studovat i vysokou školu, a to Sierra College v Rocklinu v Kalifornii.

Na plátna kin i do televizí se dostal až v roce 2012. V této době se objevil například v seriálu CAMERAS a získal také roli, která ho proslavila. Zahrál si totiž Seana Asy v LET'S DANCE: REVOLUTION. Stejnou postavu znovu ztvárnil ještě o dva roky později v pokračování s názvem LET'S DANCE ALL IN.

Větší seriálové role ho potkaly například se seriálem PROLHANÉ KRÁSKY a HEROES: REBORN. Vedle nich si pak zahrál také v thrilleru THE BOY NEXT DOOR s Jennifer Lopez, či JEM AND THE HOLOGRAMS.

Jan "hansel97" Vohralík

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace