Absolvent (1967)

Miluju tento film a když ho vidím další rok tak ho miluju ještě víc, ale to není všechno.. Pak se na něj těším, pustím si třeba soundtrack a už se nemůžu dočkat dalšího shlédnutí :) Jako fakt :D

Hon na pačlověky (2016)

Nene, přivřít oči kvůli rejžovi jak stádečko? Film jsem absolvovak kvůli Samovi a ten si určitě užil přírodu, když už ne scénář. Doporučuji prvních a posledních 5 minut.

Bez věcí nad věcí (2018)

Tož takové nemastné, neslané. Suroviny byly na pohled dobře vybrané, ale některých bylo moc a některé zase rozvařené. Přitom recept a slibovaná chuť byli slibné.

Brubaker (1980)

Jeden z oblibenych filmu meho otce. Jak by svet byl lepsi, kdyby mel kazdy podnik takoveho manazera nebo jeste lepe, kdyby se takto chovali vsichni. Dnes je to samej diletant a korupcnik. Ale dobre jim tak ✌💗😎

Brooklyn (2015)

Skvělý, úžasný a prostě pořád stejný jako když jsem to viděl tenkrát poprvé, dnes tedy už potřetí. Trošku mě, ale mrzí, že to vypadá tak jednoduše natočit takový film:hudba, herci, kamera, kostýmy, lidskost, život, láska.. Tak proč je takových filmů tak málo?

Bezpečný přístav (2013)

Sparks je dobrej, sladarna to je moje, 65% to je celkem dost (vic jak the beach), takze tomu musim dat sanci. Hele, ale fakt se to nedalo. Sparks to snad musel napsat nekde za chuze nebo ho tlacil nakej producent.. jako delej neco sem slibil Hallstremovi.. I polovicni stopaz by byla moc, ale 115minut?, hlavni parecek taky traga, kecy des, proste vsechno spatne. Po par skokach jsem se, ale i ja dostal na konec a tam me tedy trosku i padla celist. Tustar

Lean on Pete (2017)

Ouu, tak te není zrovna můj šálek kávy. A když už tak se utapět v marnosti a beznadejnosti 2 hodiny? Stačilo 30min. a závěrečných 5 a vyšlo by to úplně nastejno. Takto to byl jenom zabitej čas.