Millerovi na tripu (2013)

1 hvězdu musím ubrat za scénku kdy v taženém karavanu není řidič a ten si spokojeně projede, zatočí a přibrzdí.. několik stovek mil :/

Oko bere (2008)

Škoda konce přitaženého za vlasy, Podfu(c)k nebo Sbal prachy a vypadni je jiná liga.

Legenda o slavném návratu (2000)

V predchozim zivote jsem pravdepodobne zil v Jizni Caroline, to slunne podnebi s krajinou co ma dusi a se stromy jez maji pamet do hluboke historie me pokazde vyrazi dech. Ale bohuzel ani souznejici hudba a ani oblibeny herec Will a okouzlujici Charlize nezabrani memu hodnoceni, ktere ubralo prvoplanove klise :-(

Láska na druhý pokus (2004)

Miluju romantické filmy a proto i díky zdejšímu hodnocení jsem ho "zkouknul". Bohužel už od začátku mě iritovala hlavní dvojice mezi kterými není žádná chemie ani jejich výkony nejsou oslnivé. Díky druhé polovině bych dal 4 hvězdy. Ale díky nepochopitelnému komentáři taxikáře a zvláštnímu konci dávám až moc dobrých za 3. Téma je super, ale provedení a herci mají hoodně daleko do klasik romantických filmů.

Úkryt (2011)

Nekonečné dvě hodiny táhlého filmu s pravděpodobnými 2 možnostmi konce. Hodně utahané a loudavé. * navíc bych dal v případě zkrácení filmu cca o 45min.

Hombre (1967)

"Hej Hombreee" zná každej kluk, to je pojem a značka, ale to nestačí. Nádherná Barbara je okouzlující, ale ani to nestačí. Zásadový Newman a poselství o špatných a zkažených belosich je málo. Dějová linka by šla zkrátit maximálně do 10 min. Westerny miluju, ale zde nepomohla ani hudba.

Vlastníci (2019)

Oukej, dám tomu šanci. Dle Verbala, když ne komedie tak tragédie. Ale ať na to koukám jak koukám, tak bohužel ani jedna optika se nedá použít. Jasný v baráku se najdou namistrovaný pupkáči, ale že by se sešla hned kompletní squadra bezcharakterních chudáků? Verdikt: přitažené přehrávaní a přitažené hodnocení musím zkrouhnout na 2. PS.KOtek dobrej

Bezpečný přístav (2013)

Sparks je dobrej, sladarna to je moje, 65% to je celkem dost (vic jak the beach), takze tomu musim dat sanci. Hele, ale fakt se to nedalo. Sparks to snad musel napsat nekde za chuze nebo ho tlacil nakej producent.. jako delej neco sem slibil Hallstremovi.. I polovicni stopaz by byla moc, ale 115minut?, hlavni parecek taky traga, kecy des, proste vsechno spatne. Po par skokach jsem se, ale i ja dostal na konec a tam me tedy trosku i padla celist. Tustar