Sahara (2005)

Je to sice absolutně nerealistické, ale když u toho nebudete přemýšlet, můžete se bavit. Navíc v hlavní roli sympatická Penelope Cruiz takže celkově dobrý průměr.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První řada - geniální, na druhý řadě se mi zas líbilo to cestování po USA. 3. řada už zas o něčem jinym ale pořád koukatelny.

VyVolení (2005) (pořad)

Jeden z pořadů nové doby, kterému se na nějakou dobu podařilo pobláznit celou republiku. Vyvolení byly všude, v televizi, časopisech, novinách, na internetu... Kdo by je neznal. Sledovaností válcovaly ostatní kanály a užívaly si svých 15 minut slávy. Dneska už bych samozřejmě nedal dohromady ani jména tří soutěžících. Ale dívaly sme se na to všichni a vzhledem k tomu, že první řada nebyla tak špatná, dávám 3*

Láska musí počkat (2004) (TV film)

Nuda, nuda! Nevýrazný byl nejen hlavní hrdina (Thomas) ale i ostatní herci hráli na standartní úrovni německých béčkových seriálů... Celkově po všech stránkách slabý tv film, podtrhnutý ještě "vynikajícím" dabingem. Thomas se na to, že prožívá znovu předchozí den adaptuje taky překvapivě rychle... Nevydím fakt dúvod, proč by se na tuhle komedii měl někdo dívat, radši si běžte koupit dvd 30 případů majora zemana a budete se fakt bavit

Pánská jízda (2004)

V podstatě naprosto béčková komedie plná laciných vtípků. Když už se člověk zasměje tak je to spíš celkovou naivitou scény. Jedna hvězda jenom za obsazení.

Ring volný (2004)

Rozhodně to nebyl špatný film. Meg Ryanová si zahrála pro ni netypickou roli v dalším z filmů, které už se řadí jen mezi průměr (někdy i níž). Po pravdě řečeno, ty nejlepší role má totiž už za sebou, ale přesto podala ve volném ringu solidní výkon v rámci možností. Celkově nelze tenhle film zařadit nikam jinam než do průměru. Příběh o obyčejném člověku z ulice, který se vyšvihne mezi boxerskou elitu tady byl už několikrát. (Rocky, Kid Galahad, Milion dolar baby...). Takže punc originality to rozhodně nemá. Navíc by podle mě prospělo menší zkrácení. Navíc zas bylo celkem jasný jak to dopadne. Prostě průměrný film na oddechové odpoledne, nic víc, nic míň.

Tajní agenti (2004)

Mám rád filmy z prostředí tajných služeb a ani tenhle není úplná výjjimka, ikdyž kvalit třeba AGENTA BEZ MINULOSTI nedosahuje. Výhodou těhle filmů z neamerické produkce je to, že jsou prostě nenápadné a málokdo je zná takže pak může být člověk jenom příjemě překvapen (jako já, když jsem si náhodou pučil tohle dvd) ... Dalo by se říct,že živto agentů je ukázán bez příkras,navíc je tam i ta trocha solidní akce, vynikající napětí a i děj je stravitelný narozdíl od slátanit typu MR AND MRS SMITH. Co mě ještě potěšilo byl dobře zvládnutý konec takže díky tomu asi dávám 4*.

Detektivové z Hollywoodu (2003)

Nadrprumerna policajtska komedie. Hlavni dvojka byla fakt super, honicky taky na urovni, obcas i nakej ten vtipek. Samozrejme film vyuzival vetsiny "hollywoodskych" klišé, ale můžete narazit na horší kousky. Záplatka taky nebyla moc složitá... Ale prostě Ford je pořád ještě ve formě takže asi tak.

Past (2003) (TV film)

V porovnání s některými dnešními masovými seriály je tohle tak o 2 třídy výš. Poměrně zajímavá podívaná, navíc poslední akční scéna je pěkná třešnička na dortu.