gustaw

gustaw

<< předchozí 1 2 3
    • 2.1.2018  10:37
    To (2017)

Představte si že je Silvestr 2017 a vy se nudíte jak prase... Pustil jsem si TO! Podle mého je TO nejlepší horror poslední doby. Pustil jsem si to krásně do sluchátek takže jsem slyšel každý šramot a musím říct že jsem se z TOho málem pos..l. Těším na dvojku

• 2.10.2016  22:12

Panebože je Sulu homosexuál? zatracená politická korektnost .....

• 10.2.2016  14:26
    Oko dravce (2008)

Šajla Baf se tentokrát docela ukázal a je to jeho nej role od Transformera 1. Jen jsem čekal že na konci dostane francouzáka a dostal jen hubana na tvář takže konec trapas!

• 10.2.2016  14:21
    Dárek (2015)

už víte jaký to je když vám do mysli někdo nalije jed? Ten konec byl opravdu k zamyšlení . Bohužel jsem to viděl s příšerným českým dabingem... kdo tohle poslkední dobou děla ? to je marast

• 3.2.2016  14:18
    Husí kůže (2015)

Oddechovka od který nic nečekám a může jen potěšit. :-)

• 1.2.2016  09:56
    Legends of Tomorrow (TV seriál) (2016)

Bohuižel tak nudnej seriál jsem dlouho neviděl. Druhej díl jsem ani nedokoukal ... Taková převeliká škoda přeškoda!

• 15.1.2016  20:17
    Appaloosa (2008)

Celej film jsem trpěl tím že René byla taková Kurva a furt jsem si musel říkat že bych jí odpravil bejt EDEM! Vigo byl strašně sympatickej :-)

• 4.5.2015  20:46
    Sedmý syn (2014)

proč má Jeff furt hubu plnou něčeho? asi tabáku nebo protézy? to ě na tom filmu sralo nejvíc ze všeho

• 3.11.2014  21:12
    Kameňák 4 (2013)

se nedivim ze baba kropáčková umřela čtvrt hodiny po odvysílání v tv, já chtěl umřít po 10ti minutach

• 14.4.2014  21:40
    Occamova břitva (TV film) (2012)

***** za to že jsem se u toho nenudil....

• 7.4.2014  10:50

Jednu * za to že to alej ne opravdu občas byla prdel a jdenu * obligátně dávám za za nostalgii k van Dammovi. Jinak to byla nehorázná kravina a trailer byl lepší než celej film!

• 18.1.2014  16:50
    Sexmise (1983)

Tak jsem se po letech vrátil do mládí , kdy mi na tohle naší zakazovali koukat a já tajně čučel za rohem abych to viděl!! tehdejší vrchol erotickýho filmu v českoslovenký televizi ... větší porno snad byl jen film tři švédky v tyrolých na VHS

• 5.1.2014  12:21
    Riddick (2013)

Nevím jestli jsem měl nějakou připojebanou verzi nebo je to tím že mne bolí mandle alecca v půlce jsem se nějak ztratil a nechápu když uviděl bouřku s tou svou hyenou tak najednou byl střih a ridiick colal skrz nouzový maják a to i pokazilo dojem z celkovýho dobrýho filmovýho zážitku!

• 2.1.2014  18:37

Moje VHeSka číslo 2 NIKDY NEZAPOMENU!

• 2.1.2014  18:35

Byla to moje třetí originální VHeSka ..šílenej dabing, kde 1 chlápek daboval cca 2-3 jiný chlápky a jedná ženská dabovala cynthii a i její ségru :-) Dneska už na to koukámm s nostalgií :-)

• 28.11.2013  15:06

Proč jsem furt čuměl na kozy tý pěkný blondýně to teda nevím a jen kvůli tomu jsem na to koukal...

• 13.10.2013  19:07

Tak jako pád bílého domu i tohle byl pro mě jeden z nej filmů letošníhio léta

• 9.10.2013  17:37

oproti pirátům z karibiku velkolepá zábava! a A´t si kdo chce co chce říká já se u tohoto podle mne nedoceněného filmu hodně bavil

• 16.8.2013  16:33
    Iron Man 3 (2013)

Po výrazně slabší dvojce která mne spíše nudila je toto pro mne nejlepší díl trolgie

• 25.7.2013  18:51
    Šmejdi (2013)

A jsem zase nasranej :-(

• 16.7.2013  05:09

Myslíte si že scéna kde duch prcá negra do prdele je vtipná? není!

• 16.7.2013  05:05
    Scary Movie 5 (2013)

Chtěl jsem na to jít do kina ale nakonec mne ruka prozřetelnosti zastavila a díky za zlomenou nohu panebože dát 130 kč za tohle a pak si ještě zlomit hnátu to už by bylo moc i nad moje síly! Jsem teda fanoušek série ale tohle byla žumpa všech filmů s názvem Scary! v týhle době kdy tohle píšu má tenhle film zde na čsfd 41 % ale proboha za co? lidi probuďte se !!!

• 12.7.2013  23:51
    O život (2007)

Upřímě? já tento film viděl až dnes a velice jsem se u něj pobavil protože jsem za tím nehledal žádná poselství atd. jako vy chytráci!

• 19.6.2013  09:54
    Hatchet (2006)

No tak dobrý zase , ted abych sosnul i zbytek abych se dověděl jetli tu kreatutu konečně někdo oddělá a velice doufám že nemá bráchu popřípadě vzdálenýho bratrance. Jinak těm lidem jsem přál smrt hned od začátku.Proč tam tak nelogicky pobíhali? to mi teda hlava nebere! aspoň že tam byli vidět ty kozyčiska

• 3.5.2013  20:11

taková unylá kravinka a až na pár scén to je opravdové peklo

• 25.3.2013  09:14
    Cosmopolis (2012)

Cronenbergu, Cronenbergu... kam to míříš?

• 2.2.2013  17:09
    Jericho (TV seriál) (2006)

Právě jsem dočetl knihu zona pandemie kde se atomový výbuch popisuje a teď tohle... tak nějak jsem od to čekal víc ale asi to tak mělo být.Pilot mě nějak zrovna nenadchnul ale ani neohromil. Takovej průměr vydržím do třetího dílu a pak uvidím jestli má cenu sosat dál nebo se na to vyprdnout :-)

• 30.1.2013  12:17
    Piraňa 3DD (2012)

Já dávám * za Dejvida Hajzlhofa to je jedinej člověk kterej si to zaslouží...Opravdu...navic , tolik ukousnutejch ptáků (1) a ryb zakouslejch v prdeli (taky jedna ale setsakra pobavila) jsem v životě neviděl. Dlouho jsedm se tak nezasmál tuposti těch herců kteří si zasloužili aby je ty ježovky nebo co to vlastně bylo zdlábli.opravdu jsem přál tomu zrzavýmu debílkovi aby ho ty mrchy sežrali... :-)

• 27.1.2013  18:23

* za úvodní masakr zbytek stál za starý kulový.. místama jsem to musel dávat rychlejš abych se neunudil k smrti

• 24.1.2013  10:21
    Duchotřesení (TV film) (2012)

Prej ONA:šlápla jsem do žvejkačky ON: Nepij to! ONA" to není žvejka ON lepí to! To je ukázka z dabingu kterej ječ mimochodem úděsnej jako celej film . Deny Trejo se snaží půl filmu dostat z nějakýho kumbálu na smetáky a hází tam ty svoje xichty.Zbytek herců jsou nesympatičtí idioti kterým jsem přál aby je ta smrt co nejvíc bolela . Akorát mi byla sympatická ta holka co jí ve sprše zabil ten zubatej démon svým hlasem Jinak soufám že se z tohohle zážitku rychle vzpamatuju!

<< předchozí 1 2 3