Pradlík

okres Plzeň
Kreslená postavička

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 22.7.2019  00:44

Velmi slibný začátek a zajímavý sci-fi nápad, který se ale po prvních 45 minutách stává groteskou plnou nelogičností bez jakéhokoli smysluplného rozuzlení nebo konce. Ne že bych to musel brát moc vážně, ale když už přestává dávat smysl všechno... P.S. To děti chodí do školy skrz klub a saunu?

• 16.9.2015  14:07

Moc ty dobry hodnoceni nechapu. Za me dukaz ze dobry efekty tupou akci nezachrani a ze pribeh kterej je misty dost nelogickej nezachrani ani nalepka uspesny serie s nalepkou genialniho Michaela Crichtona. Za me film o tom kde superchytrej dinosaurus nekdy dela uplne hloupy ptakoviny, nekdu sezere vsechno co vidi a nekdy to rad povozi na zadech, pri nebezpecny neprehledny akci lidi radi stoji a cumi a nebo treba vyletni skleneny koule, ktery sice pry neprostreli 50mm naboj, ale dinosaurus je prokousne (asi si meli ujasnit na co ty koule vyrabi). Akcnim blbakum tyhle kraviny dovedu odpustit ale co je moc to je moc. Pridejte si nemastny neslany herce, nemastnou neslanou hudbu a mate z toho nemastnej neslanej dinosauri stejk, kterej ja teda znova pokouset nebudu...

• 1.9.2015  17:15
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

Když nemáte limetku, tak tam dejte citron a když nemáte ani citron, tak tam nedávejte nic!

• 1.9.2015  17:07
    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)

Já vám teda gratuluju, ale moc vám to nepřeju, vy jste si to vymačkal všecko! Vás zbiju eště! :D

• 1.9.2015  17:01
    Vesmír (TV seriál) (2007)

Zajímavě udělaný dokument, jehož největším mínusem je neustálé opakování toho, co už bylo řečeno (v rámci jediného dílu). Holt natočeno pro americké televize, kde je co 5 minut čtvrthodinová reklama a Amíci cestou do lednice zapomenou co že to ten Měsíc je a proto se jim to musí zopakovat. Jakmile však dokument dává Česká televize a díly jsou v celku, působí to až trochu komicky...

• 10.8.2015  21:16
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Komentář od Tom Riddle Ámen.

• 23.7.2015  11:48

Pohádkový příběh se skvělou plejádou herců (Fiennes, Law,Brody, Dafoe, Norton, Keitel, Murray, Goldblum, Wilkinson, Wilson...byť spousta má pouze krátké cameo, rád jsem je poznával). A co mne nadchlo, ať to u filmů často nehodnotím, jsou kosýmy a barvité prostředí. A clou tuhle filmovou bonboniéru od Mendla podkresluje skvělá atmosférická hudba.

• 22.7.2015  14:08
    Samsara (2011)

Jsem člověk, který chce v životě vidět a zažít hodně. Rád hledám detaily, zajímám se a nasávám atmosféru jako vysavač. Zároveň si rád natáčím videa. Proto jsem se filmu Samsara nebránil ani zdaleka. Po shlédnutí doporučení na youtube od Cinefix, kde byl tento film zařazen mezi vizuálně nejhezčí filmy nezbývá než potvrdit toto zařazení jako správné. Co se týče samotného filmu, většina záběrů pochází z Asijských končin, což mi více než vyhovuje. První půl hodina ukazuje jak je ta naše planeta krásná, jak je stará a jak je mocná. Další půlhodinka ukazuje, že náš konzumní způsob života a lidstvo samotné je pro naši domovinu jako mor. Současné tempo růstu není udržitelné a skutečně nebude trvat dlouho než otrávíme poslední vodní zdroj, vykácíme poslední strom a zabereme poslední půdu, utopíme se v odpadu a pobijeme se navzájem. Závěr filmu se vrací k záběrům ze začátku a uzavírá tak pomyslný vyprávěcí kruh, přestože ve filmu nepadne jediné slovo, každý mistrný záběr podkresluje dokonalá hudba. Suma sumárum, tento film doporučuji milovníkům cestování, detailů a podmanivé atmosféry, přesto to chce trochu filozofickou náladu pro shlédnutí. V neposlední řadě mnoho záběrů je až zbytečně natahováno, proto doporučuji v rychlosti 120-130 %.

• 29.11.2014  15:21

Jako každý komentář - skvělá hudba, skvělí herci, skvělá atmosféra. Děj se ale táhne jak nudle a není nijak zázračnej. A za mě, aby měl film 5 hvězd, musí mít především ten děj.

• 21.10.2014  22:42

Já nejsem snob / filozof / pozér ale normální kluk a koukat jak ze sebe Nick Cave, kterej celej film nesleze ze scény (dobrá je to jeho film o něm tak asi co čekat), sype rádoby moudra do rádoby uměleckejch záběrů, to mně zas tak nenadchlo. Výsledek vám neřekne nic moc o jeho životě, ani tvorbě ani ničem a je tam jen ten filozofickej patos a vy místo, abyste přemejšleli o tom, co ten film má asi říkat, přemýšlíte spíš a radši o tom, že vás tlačí sedačka. Možná někdy příště v jinym rozpoložení ale Nicku nic moc.

• 20.7.2014  11:17

Tradičně skvělý Rickman a překvapivě dobrý Grint jako pankáč z Dead Boys. Ve filmu mi dost chyběl větší děj, no ale když je to film o zrodu hudby, kterou miluju, rád mu to odpustím a proto i tak 4*. Obzvlášť se mi líbil výběr herců na jednotlivé kapely a interprety, obzvlášť Ramones, Blondie, Iggy Pop a Lou Reed vypadali jako by hráli sami sebe před 40 lety.

• 2.4.2014  09:52
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Kdybych měl hodnotit prvních 5 sérií, je to jasných 5*. Rád na tyto díly koukám znovu a znovu a stále se nasměju a jen žasnu nad genialitou některých vtipů a gagů. Od 6 do 9 série se na to však kouká stále hůř a začátkem poslední série jsem to vzdal a vrátil se ke starým dílům. Když proto vezmu v potaz celý seriál, musím dát 4* a je to právě díky finále kdy v souboji HIMYM vs. Přátelé budu na straně té starší NewYorkské party, která si udržela svůj styl od začátku do konce a i v poslední sérii se našlo dost momentů, které vás dostaly do kolen.

• 21.12.2012  13:04
    Wanted (2008)

Sakra jak se mi to napoprvy mohlo libit? Vzdyt je to nelogicka americka pakarna - z utapnutyho hrdiny je za par dni hovado co bez rozmyslu zastreli chlapa co ho zachrani pred padem do propasti? Asi uz na tyhle filmy neumim dostatecne vypnout mozek...

• 23.8.2011  11:27

Těsně po zhlédnutí tohoto filmu jsem měl neuvěřitelně rozporuplné pocity. Na jednu stranu jsem měl čelist na podlaze, na druhou stranu se mi zvedal žaludek. Každopádně jsem o filmu dlouho přemýšlel, ale takové filmy já mám rád. Malcolm McDowell se svým výrazem byl pro Alexe jako stvořený a Kubrick ve filmu znamenitě vyzdvihl to, co by lecjaký režisér vypustil, např. rusko-londýnský vymyšlený slang, a všelijaké drsné scény. Navíc i Steven Spielberg řekl "Clockwork Orange is the firt punk rock movie". A příběh? Alex a jeho "droogs", řekněme druzja, jsou kriminálníky provozující tzv. ultranásilí, na které se vždy připravý sklenicí moloka z Korova milk baru. Po jednom přepadení, které skončilo pozdější smrtí přepadené skončí Alex ve vězení a aby se z něj dostal dříve, než mu uplyne trest, podstoupí Ludovicovu techniku, která ho má zcela změnit. I was cured, alright!

• 14.7.2010  23:03

oh ta dira v ruce, do ty sem se zamiloval, nejlepsi scena :D:D:D

• 25.12.2009  14:21
    Jump Street 21 (TV seriál) (1987)

Johnny Depp jako pankac - to pro me bylo jasny lakadlo, ale serial neni spatny ani v "klidnejsich" dilech, pribehy jsou pomerne zajimave a dobre odrazi atmosferu 80. let.

• 23.12.2009  22:50

Souhlasim s Tosimovým komentářem. Buranská komedie o buranech... přesně

• 23.12.2009  13:11
    Bloody Merry Christmas (studentský film) (2007)

Tento dokonale psychopaticky pocin mi skutecne vyrazil dech! Zpracovani opravdu dokonale, napeti by se dalo krajet a ten zaver...no primo vybrouseny! Stastne a krvave!!!

• 9.12.2009  22:58
    Tobruk (2008)

Tedy tesil jsem se na povedeny valecny film ceskych tvurcu, ale lepsi film bych natocil sam svym mobilnim telefonem. Film jako takovy neobsahuje absolutne zadny pribeh a hudba, byt vytvari ponurou atmosferu, neni nicim zajimava a clovek z ni ziskava nutkani mlatit hlavou do zdi. Navic je zde takova rada naprostych blbosti, ze clovek ziskava pocit ze Mahoul o druhe svetove nikdy neslysel a dokonce se ani nedokaze vzit do valecne situace. Vznikaji z toho nesmyslne sceny, kde vybuchuje poust bez zaberu na jakakoli letadla, vojaci behajici v 50ti stupnovych vedech maji na zadech pouze symbolickou carku potu, Britove pusobi jako ridici nakladaku sbirajiciho zranene po pousti a sceny prechazeji stejne jako ta z plaze na topiciho se vojaka. Film rozhodne nedoporucuji, leda byste chteli zemrit krutou a bolestivou smrti, nebo doslova zabit dve hodiny zivota.Tu hvezdicku snad jen hrdinum, kteri si to peklo v Africe vytrpeli a film je jim venovan.

• 7.12.2009  01:06

Cely film je trochu jako jedeni muchomurek :-D ale ted vazne, dej je naprosto uhozeny a postaveny na hlavu, ale obsahuje mnoho vtipnych momentu a hlasek, a take tu nejtrapnejsi milostnou scenu v dejinach kinematografie, takze ve vysledku filmu mnohe odpustite. Presto pouze prumer.

• 8.11.2009  14:18
    Jak na věc (2002)

Film o tom jak Hugh Grant obcas trefi nejakou dobrou hlasku ale jinak sebou nechava manipulovat malym hnusnym spratkem a socialni hipisackou. Na konci nastalo velke prekvapeni kdy vsichni byly stastni, mama se nezabila, Marcus prestal bejt looser, Will chodil s Rachel... jake prekvapeni! jediny stastny okamzik ktery k memu zklamani nenastal bylo, ze ta kachna nevstala z mrtvych a nesezrala ten chleba... Vubec nechapu co na tom vsichni vidi. Ma tohle Hugh za potrebi???

• 26.10.2009  14:01
    Valiant (2005)

Ta jedna hvezdicka je jen za ten slogan, kterej me vzdycky rozesmeje: Velke srdce, maly ptak :D :D :D

• 26.10.2009  13:46
    Krysař (2003)

V podstate cely film je pouze o Krajcove hulakani a o Jaklove pochodovani... Dotedme prekvapuje ze jsem to dokoukal.

• 2.10.2009  16:19
    Z pekla (2001)

Opravdu úžasný příběh slavného Jacka Rozparovače, který podle nové verze vlastně pracoval pro královnu a pro Británii. Příběh není kouzelný tím jestli je pravdivý, ale jak je podán a jak vás dokáže "vcucnout". Film úžasně ukazuje drsný Londýn 19. století a mnoho výjevů z blázince i feťáckých doupat. Vizuálně i hudebně je Z pekla také na výši a obsazení rovněž bez výtek: Johnny Depp v jedné ze svých nejlepších rolí jako inspektora milujícího drogy a absint, Robbie Coltrane jako komisař a Deppova pravá ruka a úžasný Ian Holm, který zde rozhodně ztrácí kouzlo hobita Bilba a získává temnou auru jako známý vrah. Dokonalé!

• 9.8.2009  14:16

Tak jednoduche, tak dokonale... Cely filmecek pripomina stylovost Tima Burtona

• 30.7.2009  21:09

Paradni soundtrack, Bezvadnej reziser, Odzbrojujici britskej humor a nakonec Skvela plejada hercu.

• 28.7.2009  00:17

Zajimave rozvinuty pribeh Hannibala Lectera a zaroven skvely Edward Norton spolu s radkou hvezd jako je samozrejme Antony Hopkins, Ralph Fiennes, Harvey Keitel a P. S. Hoffman. Ovsem take v podstate nic vic nic min...

• 27.7.2009  00:10
    Motýlek (1973)

Pro me je tento film zklamanim na cele care. Fakt, ze se dej drzi predlohy okrajove, je pro mnoho filmu jiz typicky, ale u Motylka se mi to odpoustelo o dost hure. Kniha me chytla svym pribehem, ale hlavne zobrazenim lidske touhy po svobode a charakteru cloveka a v neposledni rade i zobrazenim nedavne minulosti tehdy jeste barbarske francouzske justice. Zpet vsak k filmu. Nejenze tyto veci neukazuje ani okrajove, ale i pribeh je velmi pozmenen a vyvolaval ve me neustale otazky typu kdo je ten a ten a kde se zovna postavy nachazeji, nehlede na naprostou nelogicnost nekterych pasazi, ktere cloveku netknuteho predlohou museji prijit naprosto na hlavu padle. Moje posledi kritika pada na hudbu, ktera je doslova nemastna neslana. Co vsak musim pochvalit je herecky vykon Dustina Hoffmana, ale i Steva McQueena, ktereho vsak nemam rad, coz filmu nepridava diky tomu, ze naprosto bori moji vizi hlavni postavy jako holohlaveho a hlavne mladeho sympataka. Druha a posledni pochvala je pro skvele zobrazeni atmosfery predevsim na samotce i na uteku a prave v drsnosti deje film predstihuje predlohu (coz je ale take jedina vec). Na zaver vsak musim rict, ze i pres vsechny nevyhody proste nemam srdce dat Motylkovi dve hvezdicky, ale je to jen a pouze moje laska k knizni predloze, ktera film zachranuje. -- Po deseti letech znovu přečtená kniha a znovu shlédnutý film. Hrozný. Všechno co je na knize tak skvělý film vynechal nepo upozadil a zůstal obměněný, nepospojitý, nelogický děj, Motýlek a žádná vedlejší role, bez přátelství, bez charakteru. Už se do toho potřetí pouštět nebudu.

• 25.6.2009  14:19
    Sladká Laura (TV seriál) (2005)

Boze proc na to sestra musi koukat, za co me trestas???

• 24.6.2009  23:26

Nejlepsi byl vrazednej kapesicek!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6