Převtělená (2007)

Po většinu času to byla nuda. Čekal jsem jestli svou maželku v těle dcery řízne, ale nedopadlo to takže pouze jedna hvězda za celkem pěknou Olivii Thirlby.

Pusinky (2007)

Jedním slovem nuda, trapnej děj je to celý divný, jediný co mě nevadilo byla poměrně otevřená nahota hlavních představitelek. ;-)

Resident Evil: Zánik (2007)

Pro mě asi nejlepší díl, díky postkatastrofické vizi světa.

Roming (2007)

Celkově je to blbost, scénaristická slátanina a nudnej film. V podstatě jak není na place Bolek Polívka tak je to skoro nekoukatelné. Nechápu proč to má nálepku "komedie".

Sbohem, baby (2007)

Vůbec nechápu to vysoké hodnocení ostatních, film nudný a ukecaný až k uzoufání. Děj stál za ... a herecké výkony byli IMHO nepřesvědčivé. Potencionálně zajímavé scény byli natočené ve tmě takže divák stejně nic neviděl.

Sejmi je všechny (2007)

Skvělej film, akční Béčko jako vyšitý, milovník mrkve v akci. K tomu Monica Bellucci ať je na co koukat a spokojenost zaručena.

Sex 100+1 (2007)

Vysloveně komedie to není, ale má to celkem dobrý scénář a Winona i jiné dámy maj celkem šmrnc a dá se na to celkem v pohodě koukat.

Sissi a Yetti (2007)

Celkem slušná podívaná, některý vtípky jsou celkem drsný, některý spíš trapný ale pořád je to nadprůměrný animák co se zábavy týče. Jen tak dál.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Parádní pohádková akce, není to už tak drsný jako minulé díly ale pořád je na co se koukat.