Nevěrně tvá (1984)

Neuvěřitelně pomalý rozjezd, a grády to má až téměř na konec. Celkově je to lehký nadprůměr 3+. Nastassja Kinski je fakt kočka.

Planeta opic (2001)

Neuvěřitelně zprasený původní námět, kvalitní je pouze technické zpracování ale to je dáno dobou vzniku.

Planeta opic (1968)

Zní to jako klišé ale tohle zpracování nemá i po letech chybu a ten remake Tima Burtona je proti tomu trapnost a zbytečnost.

Spawn (1997)

Asi nejhorší, adaptace komiksu jakou jsem kdy viděl. Je to slátanina, pro děti. Na komiks se dá alespoň dívat.

Hudba z Marsu (1955)

No je to v podstatě agitační blbost, ale na pár místech jsem se zasmál, to se přiznám.

The Doors (1991)

Doors mám rád jak hudebu tak i film. Val Kilmer to zahrál skvěle, neumím si v roli Morrisona představit někoho jiného. Taky mě dostala Meg Rayenová, to bych do ní neřekl.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Celkem pohodový a chvílema vtipný seriál. Je vidět že amíci maj úplně jiné starosti než my.

Superman (1978)

Ze všech komiksových hrdinů Supermana moc nemusím. Je takovej divnej. (co bych taky chtěl od Kryptoňana že ?) No a ve filmu je to to samé. Ale páč to už patří ke klasice komiksových adaptací, a dlouhá léta ni jiného (krom později Batmana) k vidění nebylo tak nemohu dát pod ***.

Homolka a tobolka (1972)

Opět výborný díl a Jirka Hrzán tomu dodává další grády.