Hogo fogo Homolka (1970)

Asi nejslabší díl z trilogie ale i tak vysoce hláškový a rozhodně nadprůměrný.

Návrat idiota (1999)

Není to špatný, Langmajer opět exceluje, Liška je ve všem stejnej a jinak průměr. Na mě je to dost komorní, příliš ukecané a chvílema trochu do trapna. (možná to byl záměr, to nedokážu posoudit). Znám lepší české komedie i dramata.

Ničitel Conan (1984)

Slabší než jednička, ale i tak v žánru fantasy dobrá podívaná.

Barbar Conan (1982)

Barbara Conana mám rád jak z filmu, tak i z komiksů a knížek. Tohle zpracování s Arnoldem je přesně takové jak jsem si ho představoval a nemám tomu co vytknout. K tomu i parádní hudba, co víc si přát.

40 let panic (2005)

Celkem průměrná komedie, s pár dobrými okamžiky (depilace, hledání vhodně opilé ženské ...). Ale co mě fakt dostalo byl úplný konec a dvě písničky z muzikálu vlasy, které v podání protagonistů filmu neměli chybu !

Špinavej Joe (2001)

Trochu mě to připomínalo film forrest gump. Ale tenhle looser je ještě větší úchyl. Některé vtípky byly nářez (např. s tou bombou-septikem) ale celkově to je jen průměr. A co mě překvapilo nejvíc byly pidirole Christophera Walkena, Rossany Arquette a fakt božský kočky Jaime Presslyové.

Kurs sebeovládání (2003)

Docela povedená komedie, ale za přiblblej typicky americkej konec jsem ubral jednu *. Jinak nelze nezmínit velmi dobře zvolené obsazení krom výborného Nicholsona, hrál skvěle John Turturo (Chuck) Luiz Guzmán (Lou) a Krista Allen (ta porno-kočka). Příjemně mě překvapil i štěk "takového normálního zabijáka" Woody Harrelsona. ;-)

Auta (2006)

Jeden z nejoblíbenějších filmů mého syna. Páč na to furt koukam s ním tak musím říct, že to až na pár maličkostí není vůbec špatný.

Běžící muž (1987)

Tohle když jsem poprvé viděl na videu tak se mě to moc líbilo, s odstupem času to sice taková pecka není, ale pořád se na to dá v pohodě dívat.