Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Vadilo mi toho celkom dosť - samotný fakt, že to bolo v USA, aktuálna politika v USA, čarovanie Colina Farrella bez prútika, zdĺhavé naháňanie zvieratok, čítanie mysle, problém s vymazaním pamäte celému mestu. Ale napriek tomu sa počas pozerania dostavil ten pocit, že znova raz pozerám niečo zo sveta Harryho Pottera, sveta v ktorom som vyrástol a objavil fantazy literatúru. Asi preto som mu to odpustil.

Orel Eddie (2016)

Zábavné a zaujímavé. Dobre sa to pozeralo (nielen kvôli recyklácii hercov z Vikingov), ale aj deju samotnému. Úplne najviac pobavil moderátor z rádia, ktorý spomenul jamajských bobistov. ZOH v Calgary museli byť čertovsky zaujímavé naživo.

Doktor Strange (2016)

Bolo to zábavné, výpravné, plné efektov-taká klasika od marvelu. Zrejme vznikol nový obľúbený "pet" - kabát.

Sebevražedný oddíl (2016)

Na viac sa tento film nezmohol. Najlepšie časti sú tie vedľajšie. Vadilo mi príliš mnoho, príbeh sa rozbiehal pomaly a zrazu šup a už je tam akcia ako hrom. Počas nej je ale čas na pár drinkov. Zopár soundtrackov to celé vylepšuje, ale aby som si to pozrel znova, tak to nie.

Osm hrozných (2015)

Zdalo sa mi to zbytočne rozťahané a miestami nudné. Čo sa mi najviac páčilo boli zábery z jazdy kočom, ktoré mi akosi pripomínali rôzne počítačové hry, kde hráč len počuje toho vpredu neustále opakovať to isté. V závere zhustla atmosféra, lietalo aj viac guliek a bolo to zaujímavejšie, ale skrátenie o hodinu by filmu určite pomohlo.

Kung Fu Panda 3 (2016)

Mohlo byť lepšie...ale aj horšie, takže vlastne sa to celkom dalo.

Rudý kapitán (2016)

Knihu som čítal už dávno, takže som nebol až tak upätý na to, ako to bolo presne v knihe. Film bol super, videl som starú Bratislavu, keď sa po cestách premávalo zopár favoritov. Akcie, výstrelov, pár po papuli a atmosféry bolo na rozdávanie. Trošíčku mi vadil Burger a veľmi mi vadil Kuky, ale to len kvôli mojej doterajšej predstave.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Dal som si to hneď dvakrát pred hodnotením. Vrcholná spokojnosť, všetkého bolo akurát, ničoho málo. Niekto v tom vidí kopírovanie, mne sa to páčilo :d. Kľudne pôjdem aj tretí krát...

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Atmosféra, veľmi fajn. Vtipné dialógy, veľmi fajn. Akčné scény, veľmi fajn. Možno to pokryvkávalo v nejakých detailoch, ale ako celok ma to príjemne pobavilo. Záver...som spokojný :d.

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Myšlienka podobná ako v Prekliatom ostrove, ale niečo tomu chýbalo. Prvotná výmena bola očividná, záver ale mierne prekvapil. Celkový dojem bol lepší nadpriemer.