Zloba - Královna černé magie (2014)

Mne sa to páčilo. Aj keď človek všetko od začiatku tušil..aj tak to bolo príjemné pozeranie. Minutáž nebola pridlhá a záver bol presne taký, aký by som chcel. Samozrejme, viem si predstaviť aj niečo temnejšieho, kde Maleficent urobí naozaj poriadny bordel...ale aj táto detská verzia sa dala :d.

Velká šestka (2014)

Počiatočný príbeh vyzeral veľmi fajn, potom sa to mierne pokazilo pri tom celom superhrdinovaní. Prekvapivé finále potom nebolo až tak veľmi prekvapivým...ale celok ostal konzistentný a rozprávka určite pobavila.

S láskou, Rosie (2014)

Manuál v mnohom aj pre dnešnú mládež...zábavné, vtipné, romantické..takže relatívna spokojnosť. Bonusom je, že z Veľkej Británie.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Akčný- absolútne, dobrodružný- dá sa povedať, krimi- je tam zloduch, komedia- hlavne a jedine. Vedel by som dlho menovať vtipné okamihy. Naozaj pobavilo a môže byť aj pokračovanie, len sa poteším. P.S.: Mindblowing scéna je....mindblowing.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Pokračovanie bolo naladené na správnu vlnu, z obyčajnej zábavy sa to prehuplo aj do väčšieho príbehu. Príbehy jednotlivcov boli v skutočnosti hlavný spojítkom medzi jednotlivými akčnými scénami. Záver bol skvelý so všetkým ako malo byť.

The F Word (2013)

Neočakával som nič, dostal som mnoho. Príjemné, neurazilo, miestami nesmierne vtipné... Scéna pri ohni je zrejme top. Aj keď feferónka v oku dosť konkuruje... A okolo toho nesmierne množstvo výborných dialógov. Na Love actually to ešte nemalo, ale nebolo to až tak ďaleko.

John Wick (2014)

Hell yeah. Je dôležité si poriadne premyslieť a overiť komu ideme ukradnúť auto. A zabiť psa...hlavne toho psa. Od okamihu prvého telefonátu hlavného záporaka do "autočictiarne" to bolo parádne.

LEGO® příběh (2014)

Malo to svoje svetlejšie aj tmavšie chvíľky. Ale pobavilo ma to aspoň trošku a o to išlo. Prežil by som to bez záverečného prechodu do reálneho sveta, ktorý mi už trošku vadil.

Láska na vlásku (2014)

Neurazilo, ale ani veľmi nepotešilo... Dalo sa určtite aj lepšie využiť motív, dokonca aj prísť s lepším motívom, ale stalo sa..

Interstellar (2014)

Bez očakávaní...napriek tomu nezaujalo až tak ako by mohlo...