Max Payne (2008)

Moc mě to nenadchlo, nějak jsem očekával víre. Dal bych 2,5 hvězdiček, ale protože nelze půlit přidnám půlku kvůli průměru.

Pohádky na dobrou noc (2008)

Já se pobavil, zasmál a vzhledem k tomu, že člověk ví, že jde o rodinný film, na který koukají i děti, tak jsem nebyl ani nějak uražený jednoduchostí děje povinnou mravnostní tečkou na konci.

Iron Man (2008)

Opravdu jsem se pobavil. Vtipné, poutavé a roztomilé. Herci velmi dobří včetně Jeffa Bridgese, který se ostatním až tak moc nelíbil. Nějaké to pokračování bych si také dal. Netroufnu si na 5 hvězdiček, ale určitě 4 1/2.

Terminator Salvation (2009)

Tak toto se opravdu moc nepovedlo. Jak správně píše "Tom Hardy", nesmyslů je namrskáno jako v telenovele. A o konci jsem přemýšlel, jestli to tvůrci myslí vážně, nebo si z nás dělají pr... Ale jsem optimista a věřím v druhou možnost, diváci mají parodie rádi.

Mumie (1999)

Bavil jsem se a bavím se dodnes.

Vy nám taky, šéfe! (2008)

Není to žádný zázrak, nenáročné, ale takové nijaké. Něco tomu chybí, stále jsem si říkal, že paní Janžurová, pan Langmajer, něco se stane, ještě není konec . . . Byl.

Milionář z chatrče (2008)

Film je opravdu celkem předvídatelný. Pokud se děj rozvíjí v prví části i poněkud překvapivě, tak konec je až nesmyslný a někdy s láskou vzpomenu na Titanic. Z docela drsného příběhu skočit rovnou do sladkobolné limonády a mydlinkové opery, to chce opravdu odvahu nebo ztrátu soudnosti.

Píseň lásky samotářky (2004)

Sice bych se měl přidat k ostatním a nad filmem žasnout, ale . . . prostě nemohu. Melodrama zakončené sladkým poznáním a odhalením, tragika v minulosti a herecký výkon Travolty mě nepřesvědčili. Snad jen Gabriel Macht byl skvělý. Rozhodně tento film nemusím vidět vícekrát, jednou stačí. Kdyby šlo tak dám přesně mezi - tedy 2,5*.

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Vtipné a celkem povedené. Vyset nad ulicí za ruku mrtvoly a pozorovat, jak ti pes polyká prst potřebuje opravdu silné nervy.

Vévodkyně (2008)

Příběh, který má dojmout a celkem se mu to daří. Osudy žen v 18. století nebyly procházkou růžovým sadem. Ale nebyl nakonec nešťastným i vévoda? Každopádně skvělý herecký výkon Ralpha Fiennese, z něhož chlad vyzařoval na desítky metrů daleko, ale stejně člověk pod tím vším cítil i city.