The Haunting - Záhadné sídlo Bly (2020) (série)

Čekal jsem důstojné pokračování první řady a dostal průměrnou televizní produkci. Chybí napětí, tajemno i lekačky. Je to vlastně víc psychologická vztahovka než horor. Z celé série je skutečně výborný jen předposlední díl, kde se vše vysvětlí. Celkově to bohužel za moc nestálo a pokud by měla mít kvalita dál obdobně sestupnou tendenci, tak doufám, že třetí série se raději nedočkáme.

The Haunting - Romance se starými róbami (2020) (epizoda)

První díl, který kvalitou připomíná a dokonce snad přesahuje první sérii. Po předchozích sedmi nudných epizodách je tu část, která vás od začátku chytne a nepustí. Jo a taky jsme se konečně dočkali první poctivé lekačky (ruce). Škoda, že takhle dobře udělaný není i zbytek Bly Manor.

The Haunting - Žák (2020) (epizoda)

Čekal jsem opravdové pokračování první řady a poctivou duchařinu. Dostal jsem nudnou rodinnou story plnou žánrových klišé bez jediného momentu napětí. První díl byl špatný, druhý ještě horší. Neskutečně se to vleče. Snad už se to v dalším díle konečně trochu rozjede.

Little Mix: The Search (2020) (pořad)

Po čtyřech epizodách můžu říct, že je to ta nejlepší pěvecká show za dlouhá leta. Úroveň talentu vysoce převyšuje všechny řady Idolů i X-Factorů. A hlavně se The Search vyhýbá všem žánrovým klišé... Žádné srdceryvné příběhy soutěžících, ale pouze výběr podle pěveckých schopností. Žádný kat atp. v porotě, všechny holky z Little Mix jsou k účastníkům milé. A v neposlední řadě žádná Hvězdná pěchota a zesměšňování lidí před celým národem. Ostatní soutěže by se z téhle show měly učit.

Ideální pár (2014) (pořad)

Zcela neobjektivně dávám plný počet za to, že v osmé sérii mělo MTV koule udělat kompletně queer obsazení. Nic takového nikdo před nimi neudělal. Dal jsem všech dvanáct dílů na jeden zátah :)

RuPaul's Drag Race (2009) (pořad)

Deset let jsem tenhle pořad ignoroval, jen abych mu dal jednoho dne šanci a zjistil... že je to ta nejzábavnější show, která aktuálně v televizi běží. Dlouho jsem se u žádného pořadu necítil tak skvěle... Zasmějete se, dojmete a o kus se vám obnoví víra v lidstvo. 10/10

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Flanagan by měl dát od Kingovek ruce pryč. Nejdřív zprznil Geraldovu hru, teď Doktora Spánka. První polovina filmu se otrocky drží knihy a převypráví snad každou větu. Jediné, kde se odklání je scéna s vražděním malého chlapce, která je úmyslně ne příliš explicitní, aby nepobuřovala. Druhá pak nemá s knihou nic společného a změní úplně všechno. SPOILER V knize je Overlook dávno srovnaný se zemí a nikdy se do něj zpátky nedostanou. Nezemře ani Billy, ani otec. Rose přemůže duch Abřiny babičky. A tak by se dalo pokračovat. Doktor Spánek je jedna z nejlepších kingovek a tohle si rozhodně nezasloužila. Nestojí za zhlédnutí.

LEGO® příběh 2 (2019)

Jednička byla hodně vtipná a člověk se u ní ani chvilku nenudil. Dvojka bohužel postrádá jakýkoliv vtip a nudí. Dali jsme si ji na Štědrý den. Přítel po tři čtvrtě hodině usnul, já to půl hodiny před koncem vypnul. Fakt se to nedalo. Škoda.

The Morning Show - Rozhovor (2019) (epizoda)

Absolutně fantastické finále. Neuvěřitelně silné emoce, zběsilé tempo, zvraty, úžasné herecké výkony... The Morning Show je jednoznačně nejlepší seriál roku 2019.

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Naprostý top současné komediální mainstreamové tvorby. Uvěřitelně napsané, ze života, skvěle zahrané. A hlavně neskutečně zábavné. Ani v desáté sérii to pořád neztrácí na vtipnosti, což jsem snad ještě u žádného sitcomu nezažil. A rodinka Mitche a Camerona mě nepřestává bavit, protože v ní totálně vidím, co s partnerem a našimi dětmi denně řešíme a zažíváme. TOP! 10/10