Smiley (2022) (seriál)

Letošní rok je na LGBT seriály neskutečně silný. Nečekal jsem, že se něco vyrovná Srdcerváčům… Ale podařilo se! Konečně ta pravá sváteční romantika, na kterou jsme všechna léta čekali <3

Bros (2022)

Po první půlhodině jsem ten film chtěl hrozně moc nesnášet kvůli všem těm vyobrazeným stereotypům. Jenže pak se to rozjelo a já byl totálně na měkko. Romantika fungovala, dialogy byly překvapivě uvěřitelné a Billy Eichner je navíc s každým rokem víc a víc k sežrání. Jen víc takových filmů :)

Akta X - Hnízdo (1993) (epizoda)

Když mi bylo osm, propadl jsem hororu. Nejvíc si z té doby pamatuju Freddieho Krugera, povídku Prám od Stephena Kinga a tuhle epizodu Akt X. Po téměř třiceti letech jsem si ji pustil znovu a je pořád stejně skvělá. Napětí, strach a hrůza v té nejčistší podobě. Luxus!

The Playlist (2022) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů letošního roku, který mi krásně připomněl, proč Spotify nemám rád.

Finding Magic Mike (2021) (pořad)

Nevěřil bych, jak moc feel good může být reality show o hledání nejlepšího striptéra. Ale bylo to naprosto boží. Uvolněné, lidské a s chlapama, kteří nejsou namachrovaní, někdy ani osvalení, ale místo toho mají pořádnou dávku sebevědomí a charisma. Byla radost sledovat jejich cestu. Doufám, že bude druhá řada :-)

Trol (2022)

Norský crossover mezi Godzillou a Jurským parkem s tupým scénářem, špatnými hereckými výkony a kupou hollywoodských klišé. Děsná sračka.

Ostrov frajerů (2021) (pořad)

Zábavná oddychovka, která ale bohužel dává mladší generaci jasnou message: hodní kluci si fakt neškrtnou, holky chtějí idioty. Holkám to ten přístup validuje, kluky to motivuje chovat se k nim jako k masu. A moc to nevylepší ani závěr druhé řady, kde už se oslavuje vyjebávání s lidskými emocemi úplně na všechny strany. Nejsem si jistý, jestli o tohle lidem v HBO šlo.

Pepsi, tak co bude s tou stíhačkou? (2022) (seriál)

Je až k nevíře, kam se Netflixu daří posouvat dokumentární žánr. Stopáž je možná kapku přepálená, ale nuda rozhodně nehrozí a člověk Johnovi celou dobu přeje, aby ty korporátní kurvy porazil. A sorry jako, ale reklamka, která si neohlídá disclaimer, si zaslouží zkrachovat. Tu stíhačku si prostě zaslouží!

Příběh služebnice - Safe (2022) (epizoda)

Jeden z nejlepších dílů celého seriálu a cliffhanger jako hrom. To bude sakra dlouhé čekání na další řadu.