Soudné sestry (2007) (divadelní záznam)

Pratchett je pro mě srdeční záležitost, takže hodnocení jasné. Nicméně divadlo v Dlouhé to fakt dává, SMRŤ je naprosto úžasnej. Pro fantasy fanoušky nutnost. Lepší ale vidět v tom divadle, než tv.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Podle mě paráda, každý díl je výbornej, seriál neupadá. Výborný humor, Sheldon mazlíček do každé domácnosti a slušňák Leonard je roztomilej.

Barevný závoj (2006)

Není to špatný na večer k žehlení. Víckrát ale vidět nemusím, na to ten příběh byl příliš předvidatelný.

Casino Royale (2006)

Není to Bond, jako akční film kouknutelnej.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Na to, že to byl tak očekávanje film, že je tam moje oblíbená Meryl Streep a je to z pro mě přitažlivého prostředí módy, zklamání. Jednou zkouknout a dost.

Královna (2006)

Velmi hezké a velmi uvěřitelné. Mirren výborná.

Mrňousci (2006) (seriál)

Můj malej syn miluje mrňousky od šesti měsíců je to jediné, co ho vždy uklidní a umožní nacpat do něj antibiotika, mně umožní uvařit oběd. Děkuji mrňouskové.

Otec prasátek (2006) (TV film)

Já jsem zeměplošský fanoušek, takže hodnocení je celkem jasné. Je to poměrně věrné ztvárnění knížky. Smť a Zuzanka jsou naprosto dokonalí :-).

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Paráda, skvělé koukání, hezký obrázky. Komiksový svět na plátně. Určitě kino, nebo velký plátno, pak je to teprv ono.