Sanditon (2019) (seriál)

Bacha, spoiler. Jako ja si to vlastne uzila (holt jsem fanda Austenove - i kdyz ta z romanu Brothers stihla napsat jen kousicek - a regentske doby obecne). Jen ten konec, no... A veskere nadeje na happyend pohrbil clanek o druhe serii, co jsem si hned sla precist...

V síti (2020)

Fuj, fuj, fuj, fuj, fuj.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

S přibližně dvanáctiletým zpožděním jsem začala sledovat Prison Break s mužem, který to už kdysi (prý - nic si nepamatuje) sledoval. Hm. Některé postavy bych zastřelila za jejich chování, (Mluvím o tobě, T. J.), jiné nelze nemilovat. Jsem zvědavá na další série, i když jsem slyšela, že to pak jde docela kvalitativně dolů... Snad to stihneme zkouknout před avizovanou pátou. :)

8 MM (1999)

Fuj jako.

Anděl Páně 2 (2016)

Jak si myslím, že pohádky by neměly mít pokračování, tak tady je to velká výjimka. :-)

Prvních 100 (2014) (seriál)

Musim zvysit hodnoceni. Strasne mi to prirostlo k srdci. :-)

Frank (2014)

Byla to spravna uchylarna. :-) Nevim, jak by to s hvezdickama dopadlo, kdybych film opravdu 'videla'. Byla jsem totiz na promitani pro nevidome a jen obcas jsem si pasku pres oci vytahla, abych nacouhla a neusnula (ale to filmem fakt nebylo, to ta paska, vecerni hodina a unava z prace!).

Avengers: Age of Ultron (2015)

Byli vtipni, byli sexy, byli super :-) (kino, 2D, orignalni zneni z titulky)