Městečko Haven (2010) (seriál)

jsou to takové horší čtyři hvězdičky. Seriál by se nemusel brát tak vážně a nemuseli by všechno tak natahovat... a pak to všechno najednou (díky oslím můstkům) vychrlit na konci sezóny... Už u prvního dílu jsem si říkala, že by nebylo asi ani od věci, kdyby se to pustilo směrem, který vytyčila Eureka.:-) Ty čtyři ale dát musím. Proč? Lucas Bryant je prostě sexy:D

Program na ochranu princezen (2009) (TV film)

Disney Chanell je vymývárna dětských mozků... ale tohle nebylo až tak šílené jako jiné počiny:-) Koukala jsem na to se svou šestiletou neteří, která to žrala... takže pro někoho to asi přecijen bude;-)

G. I. Joe (2009)

K uzoufání špatné... měla jsem pocit, že scénárista byl při psaní na kokainu:-)

Sněhurka a lovec (2012)

Je to něco mezi třema a čtyřma. Má to svoje plusy, ale i mínusy. Například proslov před bitvou byl vyloženě stupidní... a taky mi to přišlo trošku roztříštěné - někde čuchnem, ale nedotáhneme to do konce a nespojíme to dohromady, což je hrooooozná škoda. A některé věci byly vcelku nedořešené, což mě taky zamrzelo. Na druhou stranu to mělo atmosféru, Theron byla famózní sociopatka a Hemsworth je prostě k sežrání (a ten Claflin jako taky není špatnej:D).

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Naprosto souhlasím s Gemini, pro mě to byla skvělá oddechovka:-)) A Paula jsem si zamilovala, rošťáka jednoho:D

Svobodní se závazky (2011)

Já si to užila, ústřední dvojka měla to jiskření snad celej film, ale tím 'Let me fuck the shit out of you.' to ztratilo tu čtvrtou hvězdičku, na kterou to aspirovalo...

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Tomuhle filmu jsem z velké části nikdy nepřišla na chuť... ovšem uznávám, že tam jsou nezapomenutelné hlášky.:-)

Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)

Na to jsme koukali povinně už na základce... a jak jsem za to zpětně ráda!

Futurama (1999) (seriál)

cože?! Já ještě nehodnotila Futuramu? Škandál! Každopádně je to můj každodenní večerníček, na který nedám dopustit. A myslím, že ho mám snad ještě radši než 'Simpsny':-)