Kráska mezi muži (2010) (TV film)

Ve svém žánru špatných a pitomých romantických komedií je to špička:))) proto 4 hvězdičky:D A náhodou jsem se i párkrát zasmála;-))

Krásné země z výšky: Irsko (2020) (TV film)

Zarazilo me, ze plno velmi znamych a krasnych mist bylo vynechano. Ale zase tam byla jina nadherna mista. Proste je to az prilis krasna zeme, aby se to cele veslo do necele hodiny.

Kundun (1997)

Mnohem povedenější bratr Sedmi let v Tibetu

Kung Fu Panda (2008)

Čekala jsem od Po mnohem víc, než se mi dostalo.

Ladíme 2 (2015)

Myslela jsem, že tomu dám jednu hvězdičku, ale tu druhou přihazuju za koncové číslo, které se mi fakt líbilo. :-)

Lásky čas (2013)

Bill Nighy byl excelentni tatka. Vzdycky, kdyz se objevil na platne, hned to ozilo. Gleeson take nezklamal. Celkove byl film opravdu zabavny, misty komicky, misty smutny, misty radostny. Proste o zivote. Slzicka ukapla a myslim, ze az to dorazi i do ceskych kin, budu na to muset jit znovu. :-)

Ledové ostří (1992)

Z nostalgie za tři hvězdičky:-) Jinak by to bylo o dost horší.

Legenda o Lilith (2004) (TV film) odpad!

Proč? Proč?! Nechci být sprostá, proto to nebudu dále rozebírat...

Lekce neslušného chování (2008)

Když se potká UK a US na konci 30. let... Bavila jsem se královsky, zasmála jsem se od srdce, jen mě trošku zklamal ten konec.

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

Je to slabé... hodně slabé. Celkově to pro mě bylo velké zklamání. Scénáristé tomu moc nedali, takže se všechno děje tak nějak podivně rychle a zároveň se vlastně neděje nic... V kině vedle mě seděla zřejmě fanynka předlohy, která asi v půlce filmu zvolala: "No konečně něco, co bylo v knížce!" Jo a 3D? Tak to jim fakt nevyšlo.