Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

je to průměrné, možná až podprůměrné, ale dá se to přežít...:-) každopádně pro děti určitě bombastická podívaná;-)

Planeta 51 (2009)

Podle mě si ten filmeček zaslouží lepší hodnocení, než se mu tu dostalo... Je to prošpikované vtipnými odkazy a občas i hláškami. Animace není zlá, naopak - v jednoduchosti je krása. Takže na odreagování se je to prostě jako dělané. Ty čtyři stars si to zaslouží;-)

Pocahontas 2: Cesta domů (1998)

Vůbec se mi nelíbilo, že Pocahontas nezůstala s Johnem Smithem, ze kterého ještě udělali tak trochu náfuku, aby se jim to hodilo... A vůbec mě nezajímá, že pravá Pocahontas opravdu skončila s Rolfem, tohle je snad pohádka?!

Pod jednou střechou (2010)

Jak napsal Malarkey, blobsti a nesmysly, ale i vtipné pohodové scény. Já se zasmála, Sophie byla rozkošná a ten nápad je taky tak nějak neokoukaný. Prostě neurazí. Sice úplně nenadchne, ale pohodovka na zhlédnutí to je:-)

Pod kupolí (2013) (seriál)

Zatím (po 5 dílech) to vypadá velmi nadějně. Uvidíme, jestli se to udrží.

Popelka (1950)

Po dlouhém přemýšlení dávám tři hvězdičky. Ovšem dalo to zabrat.:) Popelka je jiná než ta naše, to mi nevadí. Jsou tam skvělé myšky s kocourem a všeobecně je to hrozně pěkně vykreslený příběh. Hudba je taky skvělá... co je teda špatně? Jako u většiny disneyovek pokulhává zápletka - princ má jednu repliku, je hrozný blázen do té neznámé dívky, ale stejně jede zkoušet střevíc vévoda... Prostě prince je tam málo... Chápu, že kvůli dětem je tam kratší stopáž, ale těch pět minut by podle mě nevadilo...