Catwoman (2004)

Díky pověsti, která film předcházela, jsem nečekal žádné zázraky, ale při sledování jsem myslel, že mne šálí zrak. Například scéna na kolotoči...k tomu není co dodat. A ano, zázrak to byl, typicky hollywoodský, poslední dobou tak častý - jak utopit kopu prachů v takovém infantilním blábolu. Více zábavy si užiju na výstavě koček.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

NTP...koukat na Telerourky jako malý, asi mám trauma...tvůrce nakopat do ři*i!!!

Another Gay Movie (2006) odpad!

To snad není možné, co se ještě může v něčí hlavě zrodit...Ano, měla to být "teplá" parodie na Prcičky, leč parodii jako takovou nedělá jen přes kopírák sjetý scénář parodovaného filmu a stonásobně větší počet stonásobně nechutnějších nechutností. Ble. Another gay movie možná pár jedinců pobaví, ale pro většinu hetero, homo, ap. populace s alespoň špetkou vkusu to bude abnormálně traumatizující zážitek. Ruce pryč!!!

Hele vole, kde mám káru? (2000) odpad!

Dva pokusy o zhlédnutí u mne skončily vypnutím cca po 20 -30 minutách. Americké "komedie" pro náctileté, odstartované Prcičkami se dají celkem zkousnout, i když se jedná ve většině případů o debility pro jednorázové pobavení. V tomto případě jsem se nezasmál ani jedinkrát za těch pár minut a pomalu jsem dostával tik, jak mě nebetyčně štvalo, co to tam ti dva předvádějí. Takže hodnocení patří první třetině filmu, s tím, že ani nedoufám, že to ve zbytku filmu bylo lepší.

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Poprvé nevím jak hodnotit, ale jedno je jisté - že se na tento film pravděpodobně už nikdy nepodívám.