Baader Meinhof Komplex (2008)

Ťažko sa hodnotí takýto film, pretože by ste najradšej skočili do deja a všetkých tích teroristov pochytali, narezali, nasolili, nedali piť a pomaly ubili k smrti. Američania napadnú Vietnam a v Nemecku začnú proti tomuto počinu vehementne protestovať (rozumej demolovať, zabíjať, podpalovať) skupiny poväčšinou mladých ľudí.Vzniká teroristická skupina RAF a dlhoročný boj proti nej. Nech boli ako koľvek pekné tie teroristky, nezískali si u mňa ani za mák sympatií a bez mihnutia oka by som ich postavil k múru. Terorizmus bolo, je a ešte bude svinstvo najväčšieho zrna proti ktorému sa dá len veľmi ťažko bojovať. Ak vôbec.

Střepy v hlavě (2008)

Podľa všetkého, mali by sme si dávať pozor na naše odrazy v zrkadlách, lebo by mohli raz vystúpiť a porobiť s nami poriadky. The Brøken je vcelku slušný hororík, s napätím som čakal kedy sa konečne dozviem, čo do čerta sa tu deje?!

Marley a já (2008)

Mám rád psov, ale tento mi celý celučičký film pil krv.

Nekromantik (1987)

Veľmi, veľmi slabučké, nudné, amatérske, už videné.* za to čo urobil hlavný hrdina so sebou na konci. I keď, keby to urobil hneď na začiatku, film by trval 10 min. a vyšlo by to stejnako.

Sauna (2008)

Len tak mimochodom. Roku 1792 prišli 1. okuliare s držadlami na uši.

International (2009)

Keď som v priebehu pol hodiny počul miliónty krát IBBC, začal sa mi dvíhať žalúdok. Ďalší slabučký film Clive Owena, ktorý sa ako Titanic rúti na dno Mariánskej priekopy plnej zabudnutých hercov.* za Naomi Watts.

964 Pinocchio (1991)

Celý filmársky tím aj s hercami pravdepodobne patrili k sekte Óm šinri-kjó a škatuľa so sarinom im vypadla z rúk hneď v prvý deň nakrúcania.

Chromofobie (2005)

Nemôžem si pomôcť, ale mne sa takéto filmy jednoducho ľúbia. Množstvo príbehov ktoré sú navzájom popreplietané, množstvo osudov postáv ktoré majú nejakú fóbiu, chorobu, úchylku, tajomstvo, kopec kvalitných hercov, ktorím jednoznačne kraľuje Kristin Scott Thomas.

Nic než pravda (2008)

Kôli záverečným dvom minútam som musel jednu hviezdičku ubrať. Keby zdroj bol niekto iný, nemalo by to chybu.

Zazděná (2009) odpad!

Ako bývalý športovec som žiadny pretek nevzdal. Každú rozčítanú knihu som dočítal. Každý film som dopozeral až do konca. No dnes sa moja pevná vôľa otriasla v základoch. Vydržal som. Bežím na transfúznu stanicu. Dúfam, že tam nestretnem Mischu Barton!