• Thriller

Zlá chůva (2016)

Bohužel takovéhle stupidní zákony v USA mají - přesně o jednom takovém případu, kdy se spolubydlící nechtěl vystěhovat, a majitelka bytu s tím bohužel nemohla nic dělat, byl jeden z dílů dokumentární série Nejhorší spolubydlící (Netflix). A právě tísnivá atmosféra toho, že se to fakt děje, je na filmu to nejlepší (to zní divně, ale chápete). Jako fakt se mi to nesledovalo dobře. Jinak jde o film na jedno zkouknutí v nedělu večer.

Gladbeck: Únos rukojmích (2022)

Šílený... novinářské hyeny a čumilové. Nechápu, že se toto vážně stalo. Reportéři mluvili doslova v přímým přenosu s únoscama a ptali se rukojmích, jak se cítí... (což je sama o sobě dost wtf otázka). Jak ze špatnýho filmu :(

Singl Švindl (2022) (pořad)

Co to zase je :D První dvojice - manžel se očividně třese na "novou zkušenost", poté, co zhlédnou videjko se svůdnicí, svoji nadrženost ani nezakrývá, zatímco manželce sálá z očí strach a výčitky, že se do této reality show přihlásili, ale snaží se svoji nejistotu nedávat najevo :D // Co vede lidi přihlásit se do takové reality show? Jsou zoufalí, naivní nebo slavomani? :D (btw. mám dojem, že jsem před nějakou dobou zahlédla na sockách "nábor" do této šou a pár tisícovek za toto, no nevim nevim, mají to ti lidi zapotřebí? Stejně není jistý, že fakt vyhrajou a na tu dovolenou pojedou...). Stejná zbytečnost je i The Ultimatum: Marry or Move On od Netflixu.

Nejhorší člověk na světě (2021)

Spíš než "romantickou komedii" bych tento film nazvala "vztahovým dramatem", ze kterého jsem měla mírnou "depresi", jak moc ze života tento příběh je (vztahy jsou prostě složitý). A u "houbičkové" scény jsem vyprskla smíchy :D

Reality Z (2020) (seriál)

Nejhorší byly extrémně nesympatické postavy a za nic nestála ani kamera. Zbytek průměr.

Batman (2022)

Můj první Batman :D (celý film, který jsem zkoukla). Na tento kousek jsem ani neplánovala jít, šlo o dílo náhody, o spontánní akci - ale jak jsem ráda, že k ní došlo! Dobrý výběr herců, vtipné repliky, líbila se mi i kamera a ta hudba! Někoho možná odradí stopáž, ale ty tři hodiny vážně utekly jako voda. Zábava, napětí, akce - co víc si od takového filmu přát.

Upír Nosferatu (1922)

Wow. Upíra Nosferatu jsem právě zhlédla na velkém plátně v mém nejmilejším kině Lucerna (v Praze) a za doprovodu živé hudby Fisher's Chamber Orchestra, dirigenta Jana Rybáře a ženského sboru Bubureza. Spojení filmu samotného a živé hudby vytvořilo vskutku děsivě vzrušující zážitek. Symfonie hrůzy, kterou bych si s chutí zopakovala!