Šakal (1997)

Kdyby Willis (předvedl to co obvykle a byl výborný záporňák) zabil trapného Richarda Gere (i on předvedl to co obvykle a jako obvykle to bylo krajně nevěrohodné) dal bych asi o hvězdu více. Takhle je to podprůměrný film s abnormálně hloupým koncem. A jen jako poznámku, takový profík jako Šakal by jistě dokázal zabít první dámu i se zničeným zaměřovačem prostě jen tím, že by zaměřoval podle dopadu kulek. To mi přišlo mimořádně hloupé a prakticky udělalo ze Šakala průměrného vraha a mimořádně špatného střelce.

Šéfka (2011) (pořad) odpad!

Po pěti minutách dávám s gustem odpad. BTW co to je za cigošku? To může být celebrita jedině na východ od Košic, ne?

Šerifové (1998)

Mohlo to být super, nebýt jedné maličkosti ..... obsadit do hlavní role neherce Snipese, tragický úlet

Šifra mistra Leonarda (2006)

Já jsem se hrozně nudil - věřím spíše na vílu Zubničku, elfy a Predátora než na Boha a jeho syna Ježíše (protože jejich existence je pořád ještě mnohem pravděpodobnější a také mnohem smysluplnější), takže mi bylo upřímně jedno co se na plátně děje a postavy a děj mě vůbec neoslovily. Hodnocení je tedy spíše za technické zpracování a za herce + za naprosto fantastickou hudbu Hanse Zimmera (opět)

Šmejdi (2013)

Chování k seniorům je jeden z nejvěrnějších obrazů společnosti. Lidé zapomínají na jednu velice důležitou skutečnost - a že sice stárnout budou všichni.Opět se ukazuje jak je naše politicka naprosto zbytečná když toto nedokáže už desítky let legislativně řešit.

Švestka (2001) (divadelní záznam)

Monty Python a divadlo Járy Cimrmana. Vidět a zemřít .... smíchy

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Japonské Hry bez hranic - opravdu bez hranic :-)

Taková normální holka (1999) odpad!

Nechápu tu spoustu mírných hodnocení. Já to bohužel měl puštěné za zády jako zvukovou kulisu a musím říci, že i tak to byl otřesný zážitek. Přítelkyně zhruba ve 3/4 usnula a já to mohl s díky na rtech vypnout. Tohle tu už bylo stokrát a 99 těch verzí bylo mnohem lepších. Ono dokonce i zrnění na obrazovce je totiž zábavnější

Tanec s vlky (1990)

To nejlepší z Kevina Costnera, životní dílo

Tankový prapor (1991)

Nejlepší Olmerův film. Nicméně už tady si užívá své libůstky: neschopné neherce (Chytrová, Jandák, Adamcová, Zounar), úchylárny nejrůznějšího ražení, mega díry ve scénáři. Na filmu je cítit porevoluční snaha za každou cenu minulý režim zkritizovat a zesměšnit, ale je to takové plytké a nedotažené. Svobodu slova režisér investoval do vytažených penisů a ejakulace do trenek