Comeback (2008) (seriál)

Dejdar pořád splácí své dluhy a tak hrabe kde se dá. Na tomto si ale asi moc nenahrabe, měl zkusit Růžovku nebo Ulici nebo jiné skvosty. Jinak Batulková je jak je jejím zvykem nevýrazná až odpudivá a Matonoha si svou pětiminutovku slávy vybral Otevřeným dopisem KSČM. Nova se zřejmě rozhodla trumfnout slovenský propadák Susedia a téměř se jim to povedlo. 6.9. - Poté co jsem si přečetl recenzi paní Spáčilové musím říci, že zřejmě ztratila veškerou soudnost a nechala si od Novy dobře zaplatit. Jediné alespoň trochu objektivní hodnocení filmů je teď CSFD databáze a IMDb.

Critters 3 (1991) odpad!

Brrrr. Třetí pokračování a každé bylo o hodně horší než to předchozí. Navíc antiherec Leonardo DiCaprio, který se po letech tréninku a hereckých kursů stal z neherce jen hodně špatným hercem.

Ctrl Emotion (2009) (studentský film)

Kotek potvrzuje, že určité věci mu jdou velice dobře :-)

Čarodějky (1998) (seriál) odpad!

Pravděpodobně parodie na Buffy, Angela a Sabrinu. Ty scénáře snad psal někdo z Venezuely nebo Argentiny

Čarodějův učeň (2010)

Tak 55%. Asi 70x mě během filmu napadla nějáká scéna z některého dílu Harryho Pottera ...... Místo aby si to vzalo to nejlepší z této fantasy a oprostilo se od limitů a zábran které měla JKR tak to scénárista s režisérem parádně zazdili - velké zklamání

Černá labuť (2010)

Čekali jsme 16 let ..... tolik času uplynulo od Leona - životní role Natalie Portman. Teď už to neplatí

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Kdyby se hlasovalo, tak jsem 100% přesvědčen, že celosvětově nejoblíbenější seriálovou postavou je Arnold "Eso" Jidáš Rimmer. Jeho song ve kterém vychvaluje sám sebe je pro mě nepřekonatelný seriálový moment a díky Chrisi Barriemu je pro mě Red Dwarf navždycky na 1. místě daleko před Přáteli, Simpsons a o kousek před Black Adder. PS. je s podivem kolik lidí totálně nechápe anglický humor - Monty Python, Black Adder, Red Dwarf, Allo Allo, Yes (Prime) Minister. Speciálně dutohlaví američané :-b. Zároveň je s podivem, že hned po angličanech jsme nejnadšenějším konzumentem jejich humoru my češi. A NA PROTEST PROTI VELICE NÍZKÉMU HODNOCENÍ OSTATNÍCH DÁVÁM 6 HVĚZDIČEK!

České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2010) (divadelní záznam)

Stále ještě jsem to neviděl a nevím, jestli se k tomu kdy donutím. Je to totiž rozloučení s Cimrmanem, ale hlavně s panem Smoljakem. Rozloučení definitivní. Těžká ztráta pro český národ

Český žurnál - Matrix AB (2015) (epizoda)

Vzhledem k financování bych čekal hodnotný a objektivní dokument, nejen snahu ukázat někoho v trenkách nebo ho zdiskreditovat (je třeba zcela se odprostit od toho zdali si to dotyčný zaslouží a jaký ve skutečnosti je). Bohužel o tom to není. Babiše a Klusáka spojuje jejich naprostá a neochvějná představa, že cokoliv řeknou, vytvoří, udělají, je to jediné správné a poctivé. V případě Babiše to je úsměvné, je na delší rozbor proč měl vůbec potřebu stát se ministrem když mohl dál řezat prachy ve velkém (údajná snaha o zvýhodnění Agrofertu je opravdu směšná, kdyby chtěl, tak si prostě koupil celou Nečasovu vládu a ti by dělali co by jim nadiktoval). V případě Klusáka je to jasnější, živí se tím, a ti co mu peníze lijí, potřebují manipulovat. Klusák točí co potřebuje, za co je placený, co se objednalo - tedy točí podle scénáře a výsledný obraz je dopředu daný. A to je u dokumentů, které točí (nebo které by spíše rád točil a za které ty své vydává) dost zásadní problém