Pátá vlna (2016)

Jediný důvod proč jsem ten film dokoukal byla Chloë Grace Moretz, jinak je to EPIC hrozný..

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Moc krásnej film, i když na romantické filmy nekoukám, tak tento je však výjimka a stoji za podívání. Snad každý si menší či větší měrou prožil v těchto útlých letech něco podobného a tak po shlédnutí každý rád zavzpomíná na své dětství a první lásky.

Méďa (2012)

Super film, byl jsem na něm s buchtou a smáli jsme se ještě 5 minut po závěrečných titulkách, super super super, lepší jak Pařba v Las Vegas apod.. Drsný humor a ten já prostě miluji!

Vysloužilí lvi (2003)

Moc hezký film, klidně by mohl mít dvě a půl hodiny, až mi slza ukápla.

Projekt X (2012)

Takovou to párty by chtěl zažít každý, super hudba, super kočky a všude samé kozičky. Dávám 4 hvězdičky, protože je to něco co tu ještě nebyl takto pojato, hlavně tímhle stylem kamery. Může tu každý namítat, že postavy nejsou zajímavé a originální, ale tohle je párty!, to není film o příběhu, je to mega pařba!

Eva (2011)

Dobré melancholické Sci-Fi. Hezké efekty a střídmá budoucnost v citovém podání, není to tak emocionálně hluboké jako A.I. umělá inteligence, ale rozhodně to člověka donutí zamyslet se, jak by se v takové situaci zachoval a co je vlastně lidské. Dávám 4 hvězdičky, protože to mělo hloubku, konečně Sci-Fi s velkým S, protože tu se nejedná pouze o efekty, ale má to příběh o hledání emocí, emocí které člověk nalezne tam, kde by je vůbec nehledal. Jen mám obavy, že spousta lidí tento film nedocení.