Cizinec (2010)

Tento film ma jediny ucel. Pritiahnut fanusikov Mojsejovcov, Farmara a Seherezady do kin, kupit si popkorn, zavzdychat nad romantickymi Benatkami, povazovat pribeh za dobrodruzstvo a koniec za tazku romantiku.. A samozrejme Johnymu a Angeline zarobit par bubacikov.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Po vsetkych tych skvelych recenziach som cakal od tohto serialu viac. Uz po dvoch dieloch som zelal Skylar osud Dexterovej Rity a Jessie ma svojou tupostou a povrchnostou vytacal do vyvrtky :o)

Matrix (1999)

Film desatrocia.

Repo Men (2010)

Klise, klise a este raz klise. Dobry vyber hudby (hlavne v skenovacej scene) a vdaka mode "prekvapivych" koncov aj slusny koniec.

Kick-Ass (2010)

To najlsie co som videl za posledny polrok.

Špatnej polda (2009)

Film dosť o ničom, keď v štátoch sa tak jednoduchučko fixluje v policajných skladoch a takýmto spôsobom vyšetrujú prípady tak je jasné že sú tam policajti aj junkies po lobotomickom zákroku od profesora Traubnera. Musím ale uznať, že Nicolas Cage zahral bohovsky a Eva Mendes bola "fucking hot"... A aj antihrinovský happy end sa mi celkom pozdával.

Turnaj zabijáků (2009)

Keby cely film šiel v štýle súboja Lai Lai a Yuriho alebo efektného Antonovho prenasledovania policajného auta s Lai Lai a tym deblom Carlayom tak by to bola akčna jazda mesiaca, ale ten debilny scénar to zdegradoval na nočnú moru akčného filmu.. A kur.a, ten farar tam bol načo???

Ink (2009)

Zaujímavé dielko, ale strašne veľa vaty medzi zaujímavými časťami.