MoiJe

Martina Schusterová

okres Košice

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43
    • 1.10.2010  20:22
    $#*! My Dad Says (TV seriál) (2010)

Pilot vyzerajuci prijemne priemerne. E02 pre mna totalna nuda. Tuto novinku tejto sezony zrejme zabalim ako prvu.

• 27.4.2014  20:08
    (Ne)zadaní (2013)

Nie že by vyložené zlé, ale musela som si robiť pauzy na iné veci, aby som vôbec dopozerala, pozornosť neudržalo dlhšie ako 15 minút...

• 2.11.2007  03:52

Vhodne skor pre mensie deti. To hadam vypoveda o vsetkom, kazdopadne lahko stravitelne nahodne prisediacimi dospelymi. Animacne to sucasnym kinovym animakom konkurovat nemoze ani z velkej dialky, ale to od rovno-na-dvd snad ani cakat nejde... Celkom by ma zaujimalo ako sa popasovali s dabingom, zopar (niekolkokrat zopakovanych) vtipkov vychadzalo len z anglickych slovicok... Cisto btw, Ella mi strasne pripominala Ellen Page z Hard Candy/ V pasti, coz bolo chvilkami dost nemiestne:D

• 1.4.2008  15:28

10000 som po citani recenzii chvilu odkladala, ale chut vidiet hoc i hlupy Emmerichov filmik plny zvieratiek este na velkom platne zvitazila. Nastastie! Je to skor rozpravocka, niektore zvraty skor vtipne, ale ziadny, ktory by vyslovene otravil, ziadna dredacmi prednasana replika nie je vyslovene idiotska... V skratke: bavila som sa a uzivala si zvierata i ludi!

• 17.1.2015  15:04
    12 opic (TV seriál) (2015)

Pilot: Na film zabudnite. Hlavne pretože cestovanie v čase tu má (iné) dôsledky na budúcnosť a tým sa proste mení všetko. Mená scenáristov pre mňa skôr zneistia, Nikita ani Terra Nova nie sú práve chytré veľdiela a veľmi rýchlo začali nudit. Na základe pilotu ale zatiaľ vôbec nedokážem povedať, aká bude dynamika jednotlivých epizód, pilot rozhodne spád mal a nenútil ani k posmešným úškrnom popod nos. Inak postapo budúcnosť neveľmi zaujímavá, do tej rozpočet rozhodne nešiel. Herci dobrí, i keď dúfam, že si nebudú držať len tie dva výrazy (zmätený a v-bolestiach-ale-odhodlaný) dlho. Zatiaľ určite pozriem ďalej.

• 27.1.2006  20:39
    12 opic (1995)

Pozerám, že pod 3* sme šli len 2. No, nechápem, čo na tom vidíte, a to som si to kvoli vám pre istotu pozrela viackrát.

• 19.5.2009  00:00

Fuller je fesak, Breslin tu prehrava, az je protivna.

• 8.4.2017  20:44
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Pekne zahrane, ale... na mna prilis natahucuje. Videla som 1, 2, 12, 13, 11, to medzi mi pripadalo (v mojom neteenage veku) ako strata casu. S Hannou som sa uplne nescitila, a tym padom i s celym serialom.

• 30.4.2017  12:21
    13. okrsek (TV seriál) (2017)

S1: Plot je cool - ako by policia vyzerala, keby mali prakticky neobmadzene peniaze a najmodernejsiu technologiu upravovanu na mieste podla potreby za par minut (a vsetci boli snazivi good guys). Epizodam samotnym by urcite bolo co vytknut a po povodnom nadseni to pre mna nebol serial, na ktory by som sa na vecer vylozene tesila, ale ked uz nan doslo, bavil prijemne.

• 1.7.2006  17:44
    16 bloků (2006)

Ako film nic extra. Najsilnejsie pocity su z hercov. Neviem, ci ma viac stvala Morseho zuvacka alebo Defov ton... Mozno to bol zamer, ale ja som si tie pocity teda neuzivala.

• 2.8.2013  13:33
    1600 Penn (TV seriál) (2012)

Pilot.

• 17.3.2018  19:07

S polovicnou stopazou by bolo lepsie.

• 5.1.2012  20:39
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

S1: Prekvapenie sezony. Maxina pohotovost ma uzasne bavi. S2 slabučká, dúfam sa pred s3 poučia.

• 11.12.2009  01:41
    2012 (2009)

Politika nudna, zachrany na poslednu sekundu kazdu druhu sekundu... ale fakt pekne bum bum bac vsade naokolo. :)

• 14.1.2007  18:45
    24 hodin (TV seriál) (2001)

1. seria: Ma to svoje medzery, ale drzalo ma to az do konca. To sa serialu nepodari casto... 2. seria: Ku koncu som sa uz trochu nutila to dopozerat. A predtym ma otravovali Alishine trable... z jedneho do druheho... 3. seria: ok. pre zmenu ma stvali herci, Bernard, Quinto, ... :)

• 1.4.2008  20:31
    27 šatů (2008)

Slabucke 2. Romanticke komedie mam rada a prenesiem sa aj cez vacsi naval klise, ale 27 za to proste romantikou ani humorom nestoji.

• 22.6.2014  14:41

Zpomalovacky stale pekne, ale uz to akosi nie je ono. Themistokles holt nie je Leonidas....

• 15.1.2011  23:01

Balea zeriem.

• 23.5.2006  18:19

Skodaaaaa. Z nametu sa daloo vytazit ooovela viac.

• 26.10.2005  15:32
    40 let panic (2005)

Prcičky pre starších? Ak, prečo sa teda snažia toľko poučovať/moralizovať a uisťovať, že je to ok? Ale celkom pekne vyvážili komickosť a citlivost Andyho.

• 27.5.2018  19:28
    451 stupňů Fahrenheita (TV film) (2018)

Slabota. Podobne temy uz boli spracovane ovela lepsie. Cakala som viac.

• 26.8.2006  14:35

Chviľami nechutné, chvíľami trápne ... ale chvíľami pomerne nápadité a vtipné; presne, ako sa dá čakať od "sandlerovskej" komédie. Btw, doteraz nemožem uveriť že ten jej strelený steriodný brat má so Samom z Pána prsťeňov spoločného herca...

• 15.12.2012  12:57
    666 Park Avenue (TV seriál) (2012)

Do asi 1x04. Žuvačka.

• 21.6.2015  20:29
    850 meters (2013)

Ten havran bol naj.

• 16.1.2010  17:22
    9 (2005)

Keby tak moje studentske prace dosahovali kvalit tejto! :)

• 10.1.2009  22:12
    96 hodin (2008)

Pekne pripomenutie, ze obchod s bielym masom sa zajtra moze tykat aj vas. Neeson nie je prave akcny hrdina, ale mozno prave to dodava trochu realnosti. "Shannon" za tych par minut, co ma k dispozicii, len opakuje ksichtiky videne v LOST (krici, bezi, je vydesena). Dohromady tak nejak fajn, chvilami prilis doslovne a niektore hlasky mi pripadali nasilne, ale nenudila som sa. Update: po roku pri 2. pozerani dviham hodnotenie.

• 28.12.2012  19:36

Asi by sa mi to pacilo este viac nevidiet, len pocut, o prvom diely, niektore v nom fungujuce veci tu hnali az do otravneho extremu. Ale aj tak, nudit som sa vobec nenudila, Brian je Brian, kludne niekedy pozriem znovu. PS: Alternativny koniec kolujuci netom ma len maly odklon v kusku deja pri konci, nic podstatne sa v nom nemeni. PPS: Spoilerove: Nechapem, preco problemove potomstvo neriesi. Cesticka pre trojku? Na Briana naka nezodpovedna.

• 16.6.2018  22:24

Oprah the Wise. Tou politickou korektnostou a empovermentom je to tak presytene, ze uz neostava priestor nicomu inemu. Snad len akoby-hororovitemu zlemu decku... S kludnym srdcom vynechat.

• 9.1.2006  16:26

Co sa tyka vtipkov s mrtvolami, vsetkymi desiatimi hlasujem za Burtonovu Mrtvu nevestu... ale preco sa nepobavit aj na Just Like Heaven? Najvacsia vytka by tu patrila asi snad Reese, ktoru mam sice rada, ale prave az v tomto filme mi zacala mierne liezt na nervy jej mimika, ktora sa myslim perfektne hodila hlavne do Legally Blond alebo aj Kdo s koho...

• 9.4.2009  15:06

Mary je sice disneyovsky prakticky dokonala, ale come on, ved vyzera na 9... Jo a ak cakate nejake zaujimave tanecne kreacie, nezadrzujte pri tom dych.

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43