MoiJe

Martina Schusterová

okres Košice

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41
    • 19.5.2013  14:57

Extremely over the top, ale nakoniec, prečo nie? :) (Walker vyzerá ako omladený Liam Neeson:)

• 9.1.2016  18:14

Pohodovka, neurazi.

• 8.6.2006  12:49

Skvela prvni polovina.

• 1.2.2010  20:43
    Absolventka (2009)

Z toho 1 je za oci Bledel a 1 za bradu Gilforda.

• 9.1.2006  16:26

Co sa tyka vtipkov s mrtvolami, vsetkymi desiatimi hlasujem za Burtonovu Mrtvu nevestu... ale preco sa nepobavit aj na Just Like Heaven? Najvacsia vytka by tu patrila asi snad Reese, ktoru mam sice rada, ale prave az v tomto filme mi zacala mierne liezt na nervy jej mimika, ktora sa myslim perfektne hodila hlavne do Legally Blond alebo aj Kdo s koho...

• 17.8.2013  13:58
    Admission (2013)

Jediná lepšia hláška je "I am aggressive too". Plynie to ale bez rizika smrti uzívaním.

• 12.4.2006  09:51
    Aeon Flux (2005)

No, po roznych recenziach som cakala nieco este horsie. Ale, zase, take hrozne to nebolo. Neviem, ci sa tvorci snazili o nieco poriadne az prilis alebo naopak vobec a vysledok je aky je. Ale je to pozeratelne. Len pre porovnanie(aj ked z ineho sudka), nedavno predtym som pozerala Krala Artusa a z neho som bola znechutena asi tisickrat viac, i ked sa tvari vazne a tolko "odpadov" zas nedostal. Toto je len dalsi oddychovy nieuplnepodareny film, tamto je len dalsia nechutnost(zhovadilost, povedal by jeden).

• 5.8.2017  22:38

Asi nebolo vylozene zle, ale nic dalsie uz som si nepozrela a po nejakej dobe som uz vobec netusila co sa pod tym nazvom skryva.

• 10.1.2015  13:20
    Agent Carter (TV seriál) (2015)

Do s01e02: D´Arcy i Murray sú feši a seriály o ženách agentkách u mňa zatiaľ celkom bodovali, ale tento proste... priveľmi nudí.

• 25.9.2013  16:54
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Do s01e03: Po vtipnom pilote nadsenie opadlo a serial pripomina skor Nikitu a pod, ale furt pozerám. // Pilot: Niiice. Už ani nepamätám, kedy som nejakému pilotu mohla dať plný počet a tu dávam s úsmevom na tvári. Agent Coulson má potenciál dostať sa na krátky zoznam mojich obľúbených seriálových hrdinov.

• 13.11.2015  21:01
    Agent X (TV seriál) (2015)

Pilot: Ked sa to tak vezme, mohol by to byt pekny mix Bonda, The Player a Madam Secretary. Ale nie je. Kvalitou je prilis hlboko pod nimi. Je to vidiet v choreografii bitiek, spravaniu sa bezmennych zaporakov, hereckych vykonoch, zjednodusovani vsetkeho, radobydojimavych scenkach i celej tej mytologii za agentom X. Je to sledovatelne, nie ze nie, ale bolo mi za nich chvilkami trochu trapno. Plusovy bod za zaporacku.

• 10.1.2007  22:48
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Komplet. Prvá séria bola úžasná, druhá fajn, 3-4 už meh.

• 3.11.2007  05:36
    Aladin (1992)

Nemam -nast, pozerala som to, triezva, od pol piatej am... a skvele som sa bavila, dokonca sa niekolko krat pristihla pri hlasnom uchechtnuti! Nadhera!

• 14.5.2012  19:47
    Alcatraz (TV seriál) (2012)

Do 1x06. 07 mam uz mesiace v poradovniku a stale to nejak preskakujem niecim lakavejsim, dost mozno nakoniec len vymazem. Napad zaujimavy, ale... nuda alebo co.

• 7.5.2010  00:55

Sklamanie.

• 19.6.2016  18:56

Minusy: Mia, typ vizualu, dialogy, stale postavy. Chvilami som nevydrzala a prehravanie zrychlila. :( Plusy: Sacha, Helena, prevedenie vizualu, este naposledy hlas Alana.

• 14.8.2016  13:57
    Aliance (2016)

CGI muselo stat slusne prachy. A je na filme to rozhodne najzaujimavejsie.

• 28.1.2006  11:51
    Alias (TV seriál) (2001)

Ako filmu by som tomu asi vytýkala hromadu vecí, ale ako seriál je to perfektné. Garnerka sa tam perfektne hodí a obľúbila som si aj Vartana a hm, toho černocha (neviem meno). Pochopitelne prve serie su zabavnejsie nez nasledujuce, su menej prekombinovane a opakujuce sa, ale pustila som si vsetkych 5 serii a nelutujem.

• 28.1.2006  14:20
    Ally McBealová (TV seriál) (1997)

Divný seriál s divnými hrdinami... a práve preto tak skvelý. PS: "Marius": ten seriál predsa nie je o tom, aby sme si mysleli, že to skutočne v právnickej praxi tak funguje. "Oli.G": hehe

• 20.12.2007  15:32

Film pre deti neprinasajuci nic nove, vevericky (teda pardon, chipmunkovia) robia bordel, maju svojho zamilovaneho kamosa a bezcitneho managera... Ale vysledok je tisickrat lepsi a roztomilejsi nez napr taky Garfield - nicitel komiksovej legendy, a deti sediace za mnou sa pri tom chichotali naozaj smiesne, takze som si to uzila bez castejsieho zyvania a pod tlakom okolnosti by som bola ochotna to vidiet znova, takze slabsie 3...

• 9.5.2013  21:45

Garfield pôsobí výrazne mladšie ako Maguire, i keď bol tušim v dobe natáčania ešte starší. A je väčší sympoš a rošťák, i keď na úkor nerdovskej stránky pred premenou. Inak milé, že zvládli už klasický príbeh prerozprávať tak, že diváka aj zaujíma, čo vymysleli ďalej (i keď nijak intenzívne). Jašterička tou usmievavou papuľkou nevyzerala ako záporák. Spiderman nikdy nebol môj obľúbenec, tento z nich ale nie je najhorší.

• 23.4.2014  22:55

Vizuálne parádne. V rámci žánru som ochotná sa baviť aj na očividných nezmysloch (a tým nemyslím len trenky a lietadlá). Foxx mi pre rolu príliš nesedel, ale budiž. Ako celok... nech si vraví kto chce, čo chce, bavila som sa. Fakt som sa bavila. (Piata hviezda skôr ako zdôraznenie, že pre mňa zatiaľ asi najlepší filmový Spidey. A teší má, že akurát moje hodnotenie ho v danej chvíli posunulo na červenú čsfd hranicu. :))

• 7.4.2015  20:54
    Americká odysea (TV seriál) (2015)

Omrzelo po s01e03, nedosledovane. // Zatial pilot a ten celkom nalakal. Normalne podobne filmy a serialy nemusim, ale rada prubnem, ake tempo si udrzia. (Kto by si chcel pokazit prekvapko, serial je o tom, ze Friel ako jedina z jednotky prezije snahu (nielen) svojich nadriadenych umlcat nepohodlnych svedkov v ktorejsi arabskej krajine, a tym este zdaleka nema vyhrane. A kusky skladacky s fatalnymi dosledkami na svoje dalsie zivoty maju aj jeden politicky aktivista a jeden korporatny pravnik.)

• 1.5.2017  22:46

What the fuck did I just watch? (Neviem ani hviezdickami ohodnotit.)

• 17.2.2009  14:12
    Anatomie lži (TV seriál) (2009)

S1. Uprostred S2 dviham hodnotenie, stale ma to bavi. (S2 done.)

• 7.6.2009  23:24

Aspon som nemusela dusit smiech.

• 7.9.2008  13:53
    Andělé pomsty (2002)

Vsimli ste si, ze sa tam niektore sceny opakuju? Jazdci na koni bezne, ale napriklad aj minimalne jedna scena vratane dialogov :)

• 19.6.2016  12:42

Pre dospelaka, ktory naviac nie je maniak do hry, to nema velmi co ponuknut. Pre deti asi OK, farebne a splasene.

• 7.11.2012  23:01
    Animal Practice (TV seriál) (2012)

Komplet. Opička, Kirk a pošuci. Odreagovatelne. :)

• 20.2.2014  23:29
    Aningaaq (2013)

Kiež by som to nebola videla.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41