MoiJe

Svižné.

• 6.2.2015  09:30

Prdel.

• 5.2.2015  09:18

V hlavnej úlohe Channingove topánky a Milina naivita. Bojové scény pre mňa málo prehľadné a bez napätia. Celkovo celý film tak nejak bez emócií. Veľa kecania. Málo vtípkov. Úplne zbytočné sekvencie pre príbeh nepodstatné a samostatne nezaujímavé. Žiadna logika vecí (a tým myslím sci-fi blockbuster logiku, kde už je laťka pomerne nízko). Eddieho mám rada a snažil sa, ale hlavného padúcha, ktorý pre dosiahnutie cieľa zvláda tak maximálne kričať "urob to" a každú vetu začína "moja mama", jednoducho nemožno brať seriózne. Čakala som ptákovinku, ale toto je vyložene blbosť. 3D vesmír fajn.

• 17.1.2015  15:04
    12 opic (TV seriál) (2015)

Pilot: Na film zabudnite. Hlavne pretože cestovanie v čase tu má (iné) dôsledky na budúcnosť a tým sa proste mení všetko. Mená scenáristov pre mňa skôr zneistia, Nikita ani Terra Nova nie sú práve chytré veľdiela a veľmi rýchlo začali nudit. Na základe pilotu ale zatiaľ vôbec nedokážem povedať, aká bude dynamika jednotlivých epizód, pilot rozhodne spád mal a nenútil ani k posmešným úškrnom popod nos. Inak postapo budúcnosť neveľmi zaujímavá, do tej rozpočet rozhodne nešiel. Herci dobrí, i keď dúfam, že si nebudú držať len tie dva výrazy (zmätený a v-bolestiach-ale-odhodlaný) dlho. Zatiaľ určite pozriem ďalej.

• 17.1.2015  13:33

Divadelné, plné hviezd, zo 2 dobré nápady, no nevedelo udržať pozornosť. V divadle by ma to podľa všetkého bavilo, ako film to ale nie je žiadna výhra a pre mňa celkom sklamanie. Piesne sú len OK a všetky tak nejak podobné jedna druhej.

• 14.1.2015  22:51

Tá ich chcená nechcená trápnosť pred kamerou je výborná a tak nejak si ma udržala až do konca. Ničím iným to byť nemohlo, nemá to v podstate žiaden príbeh a čo je horšie, ani žiaden skutočný vtipný moment. :)

• 14.1.2015  22:47

Na jedno pozretie ujde. Posmrtný život zanimovaný pekne, inak ale nič zapamätaniahodné.

• 13.1.2015  18:28

Výborný casting.

• 11.1.2015  14:40
    Jak přežít rozvod (TV seriál) (2014)

Pilot. Asi este nie som v tom spravnom veku. Pre mna som v tom nic nenasla.

• 10.1.2015  13:20
    Agent Carter (TV seriál) (2015)

Do s01e02: D´Arcy i Murray sú feši a seriály o ženách agentkách u mňa zatiaľ celkom bodovali, ale tento proste... priveľmi nudí.

• 7.1.2015  22:31
    Galavant (TV seriál) (2015)

S1: Hovadina s LOL momentmi. Dúfam v S2.

• 28.12.2014  16:49
    Otčím (2009)

Ako lepsie naraficit vrazdu ako nevinny pad nez zhodit a dodusit? Plno takych hluposti. A finale, kvoli ktoremu to zostavajucich 95 minut nevypnete, je kratke a velmi velmi neuspokojive. Ale nic pozeratelnejsie v noci v telke neslo a dopozerala som bez vacsieho sebazapierania sa.

• 11.12.2014  09:24

Hlúpe fráze, miestami do očí bijúce nepodarené CGI, patos. A film o bitke piatich armád kde sú všetky zabitia ostrihané tak, že aj 8ročné decká prevrátia očami. Nie je to nepozerateľná katastrofa, ale veľké sklamanie určite a pre Tolkienov svet new low.

• 8.12.2014  22:23
    Knihovníci (TV seriál) (2014)

Pilot: Wow, tak toto je skutocne zle. Herci, scenar, strih, proste vsetko. Mizerne.

• 6.12.2014  13:15
    Želvy Ninja (2014)

Vhodné pre divákov vo veku 8-13.

• 16.11.2014  14:51

Cele to ponatie Drakulu ako ustaraneho sexy otecka mne nevadilo. Vadilo mi skor, ze i ked som sa nenudila, nebudilo to vo mne ziadne emocie. Ziadny strach, ziadnu nadej, ziadnu nenavist, ziadne nadsenie, ziadnu spriaznenost s hlavnym hrdinom. Dej proste plynul len tak okolo, co sa mi normalne, ak sa nenudim, nestava. Mozno za to mozu podivni Turci, ti snad nemali jedinu uveritelnu scenu...

• 11.11.2014  21:34
    Lucy (2014)

Nevyuzity potencial plny oci rozslzajucich nezmyslov. Aaale co, bavit som sa bavila, nenudila, casu nelutujem.

• 9.11.2014  15:03
    Dům kouzel (2013)

Pixar to nie je, ale roztomile a aj ked ziadne vtipky pre dospelych, ani tak nenudi.

• 6.11.2014  10:51
    Interstellar (2014)

Mohla by som to porovnavat s Contact, Gravity, Sunshine a hafom dalsich, ale... nema zmysel. Az na pomalsi uvod tie tri hodiny citit velmi nie je, co je super, dokonca chvilkami je to az vtipne rychle ("hm, zostarol si, ty blaho, ideme dalej"). Ja som polku filmu preplakala a fyzici stopro preplacu komplet cely. :) Hned tak by som si asi znovu nepozrela, ale nie zle. Nolan si hercov mohol vyberat, takze vesmirne telesa super, snad len Saturn vyzeral naozaj len ako nakresleny. Najviac pobavila reakcia pri ukladani sa na spanok...

• 19.10.2014  11:48
    Atlas mraků (2012)

Posobi to pekne, ale ked som si po dlhociznej dobe vsimla, ze som len v polke filmu... pozrela som uz len koniec, zistila, ze je rovnaky ako zbytok filmu (nejasny) a vypla to.

• 18.10.2014  18:31
    Mafiánovi (2013)

Veselé. A obsadenie super, nie len veľkými menami.

• 18.10.2014  18:25
    Benched (TV seriál) (2014)

Pilot: Bez nápadu, vtipu, sympatií, hlavy, päty a šance u mňa.

• 15.10.2014  13:11
    The Flash (TV seriál) (2014)

Do s01e02: Stretnutie s Oliverom prihodne, kvalitou dost podobne. A vlastne v zlom zmysle slova aj so Shieldom. Frackovitost hlavneho hrdinu striedajuca sa so srdceryvnymi ospravedlneniami, vedci a dospelaci nemajuci a nevediaci velmi co hrat a posoboiaci teda velmi umelo, epizodne problemy brane bezhlavo a z rychliku... Na druhej strane je to velmi nenarocne na sledovanie, neurazi a fanuskov si urcite najde. Za mna zbytocnost, ktorej dalsi diel si ale kludne pustim ak nebude co ine.

• 8.10.2014  23:16

Prvy krat videne este ako dieta, teraz po minimalne 15 rokoch sa mi to zda ale ovela viac creepy. PS: Walken bol este strasny herec. :)

• 8.10.2014  20:11
    Tým Škorpion (TV seriál) (2014)

Zatial do s01e03: Mno ziadne umelecke ani scenaristicke dielo to teda nie je, ale sledovat sa to da.

• 6.10.2014  21:07
    Madam Secretary (TV seriál) (2014)

Zatial do s01e03: Podarene. Niekto by mohol byt otraveny skoro-dokonalostou Elizabeth, ale pre mna je uz naopak osviezujuce, ze jej nepotrebovali dodat drogovy/alkoholovy/ilegalno-minulostovy problem a je mozne jej i celemu timu jednoducho drzat palce.

• 5.10.2014  22:52
    Sex Tape (2014)

Vsetky tie udalosti u Roba Lowa by som vyhodila; nechce sa mi verit, ze to im pripadalo ako najvtipnejsie, s cim mohli prist. Inak ale prijemne.

• 2.10.2014  23:04
    Stalker (TV seriál) (2014)

Zatiaľ do s01e03: Nič úžasné, ale sleduje sa dobre, v rámci tohtosezónnych noviniek ide určite o jeden z lepších počinov. // Pilot: Ujde. Chceli stihnut pribeh, problematiku stalkingu, nacrtnutie demonov hlavnych postav i ich coolovitost. Takze vsetko bolo trochu hrr, ale nie zle. Stalkeri su obecne hrozne creepy, verim, ze to tu este vyzmykaju.

• 28.9.2014  17:20
    Gotham (TV seriál) (2014)

Pilot slabucky. Ocumnem este ep2.

• 25.9.2014  21:19
    Equalizer (2014)

Bob je mily a sikovny chlapik, ale dava si nacas natolko, ze jednoducho nudi. Pozerat to doma, asi pretacam.

1 8 9 10 11 12 13 14 23 33 44