MoiJe

okres Košice

1 8 9 10 11 12 13 14 22 33 43
    • 18.10.2014  18:31
    Mafiánovi (2013)

Veselé. A obsadenie super, nie len veľkými menami.

• 18.10.2014  18:25
    Benched (TV seriál) (2014)

Pilot: Bez nápadu, vtipu, sympatií, hlavy, päty a šance u mňa.

• 15.10.2014  13:11
    The Flash (TV seriál) (2014)

Do s01e02: Stretnutie s Oliverom prihodne, kvalitou dost podobne. A vlastne v zlom zmysle slova aj so Shieldom. Frackovitost hlavneho hrdinu striedajuca sa so srdceryvnymi ospravedlneniami, vedci a dospelaci nemajuci a nevediaci velmi co hrat a posoboiaci teda velmi umelo, epizodne problemy brane bezhlavo a z rychliku... Na druhej strane je to velmi nenarocne na sledovanie, neurazi a fanuskov si urcite najde. Za mna zbytocnost, ktorej dalsi diel si ale kludne pustim ak nebude co ine.

• 8.10.2014  23:16

Prvy krat videne este ako dieta, teraz po minimalne 15 rokoch sa mi to zda ale ovela viac creepy. PS: Walken bol este strasny herec. :)

• 8.10.2014  20:11
    Tým Škorpion (TV seriál) (2014)

Zatial do s01e03: Mno ziadne umelecke ani scenaristicke dielo to teda nie je, ale sledovat sa to da.

• 6.10.2014  21:07
    Madam Secretary (TV seriál) (2014)

Zatial do s01e03: Podarene. Niekto by mohol byt otraveny skoro-dokonalostou Elizabeth, ale pre mna je uz naopak osviezujuce, ze jej nepotrebovali dodat drogovy/alkoholovy/ilegalno-minulostovy problem a je mozne jej i celemu timu jednoducho drzat palce.

• 5.10.2014  22:52
    Sex Tape (2014)

Vsetky tie udalosti u Roba Lowa by som vyhodila; nechce sa mi verit, ze to im pripadalo ako najvtipnejsie, s cim mohli prist. Inak ale prijemne.

• 2.10.2014  23:04
    Stalker (TV seriál) (2014)

Zatiaľ do s01e03: Nič úžasné, ale sleduje sa dobre, v rámci tohtosezónnych noviniek ide určite o jeden z lepších počinov. // Pilot: Ujde. Chceli stihnut pribeh, problematiku stalkingu, nacrtnutie demonov hlavnych postav i ich coolovitost. Takze vsetko bolo trochu hrr, ale nie zle. Stalkeri su obecne hrozne creepy, verim, ze to tu este vyzmykaju.

• 28.9.2014  17:20
    Gotham (TV seriál) (2014)

Pilot slabucky. Ocumnem este ep2.

• 25.9.2014  21:19
    Equalizer (2014)

Bob je mily a sikovny chlapik, ale dava si nacas natolko, ze jednoducho nudi. Pozerat to doma, asi pretacam.

• 15.9.2014  21:20

Osobne som od labyrintu cakala teda ovela viac, nez jeden druh priseriek. A pointa mi stale unika a mozno preto i logika mnohych udalosti.

• 6.9.2014  13:02
    Forever (TV seriál) (2014)

S1, teda asi komplet: Nejde o vynimocny pocin, ale sledoval sa velmi prijemne a nenastvalo ani finale. Fajn. // Tak títo sa skutočne poistili na všetkých frontoch. Nesmrteľný a nebojácny fešácky doktor Sherlock obťažovaný tajomnými telefonátmi a spomienkami na veľkú lásku začne spolupracovať s policajtkou. Už mu snáď chýbajú len vízie z budúcnosti a zvierací kamarát a mal by naozaj všetko, čo si len divák môže vymyslieť. Natočené je to ale skôr ako seriál na víkendové poobedie, jednoducho neurazí.

• 4.9.2014  10:45

Ženy sú krásne, padúch super, vizuál stále cool. Ale scenár je neinšpirovaný a väčšinu času nudný na zaplakanie.

• 27.8.2014  14:50

97minutova reklama na digitalne upravenu Jolie. Priserky nie zle, ale prudko nepodstatne.

• 16.8.2014  17:27
    Cizinka (TV seriál) (2014)

Zatial S1. Pozornost si udrzali, na novu epizodu som sa vzdy tesila. // Zatial do s01e08: Ma to svoje muchy a plynie to relativne pomaly, ale niecim ma to fascinuje. Rozhodne chytilo.

• 16.8.2014  16:18
    Tyran (TV seriál) (2014)

Prvým dielom ma nalákali jednoznačne, po druhom a treťom ale stále zbieram chuť na čtvrtý.

• 16.8.2014  12:03
    Legenda (TV seriál) (2014)

Pilot: Nenadchol. Cele je to natocene trochu zmatene a uchyluju sa aj k C-ckovostiam ako prehravanie si v hlave dialogov, ktore viedli k nejakej udalosti, aby to pochopil aj divak s dvojcifernym IQ a podobne. Kvoli Beanovi este sancu dam.

• 11.8.2014  21:29

Chvilu som sa rozhodovala, ci ide o duty film s dobrymi momentmi alebo dobry film s dutymi momentmi... a budem velkorysa, dobry bol. :)

• 10.8.2014  22:06
    Knick: Doktoři bez hranic (TV seriál) (2014)

Prvotné nadšenie postupne opadlo až na nulu, takže S1 zatiaľ ostáva nedopozeraná.

• 9.8.2014  19:32
    Sequestered (TV seriál) (2014)

Cele: Dlha pauza uprostred to zabila. Viac a viac veci mi nedavalo zmysel, o prekecavani clenov poroty skoda hovorit. Ale (spoiler?)karty sa odhalili(/spoiler), co chvalim, a pozrela som druhych 6 dielov na jeden zatah, sledovalo sa dobre. Takze v zasade fajn a odporucitelne. // Zatial do S01e06: Nie vsetko mi dava zmysel, ale epizody odsypaju a na zaver som zvedava. (Serial je o dohadovani sa poroty zavretej na hotely k pripadu unosu a vrazdy maleho guvernerovho syna, o second chair obhajcovi, ktoremu to furt neda, a o krvavych nitkach okolo.)

• 8.8.2014  21:37

- The future? - I've never been there before, so, it's probably not as messed up.

• 28.7.2014  00:43

"What is this, your junior prom?" scena je vyborna, inak proste OK.

• 27.7.2014  22:50
    Delirium (TV film) (2014)

Heh, az tu citam, ze pilot obsiahol celu jednu knihu. To par veci vysvetluje. Kazdopadne pilot priemerny, keby nezrusili, este by som chvilu dala sancu dalej, ani nevadi ani zrusenie.

• 27.7.2014  21:31
    Fargo (TV seriál) (2014)

Pilot: Podivne. Mozno aj kvoli BB Thorntonovi trochu pripomina film Bandits. Nie som uplne lapena, ale nevadilo by mi vediet, co bude dalej. :)

• 24.7.2014  20:22
    Satisfaction (TV seriál) (2014)

Pilot: Yeah, OK, I can see myself watching this.

• 24.7.2014  20:21
    Rush (TV seriál) (2014)

Zatial do S01e08: Momentalne asi najprijemnejsie sledovany serial, tj. na tento jediny mam vzdy chut hned. // Pilot: Hlavnemu hercovi neverim, ze pred prvou klapkou vobec vedel, co je skalpel, ale vkladam do neho doveru, ze bude riesit zazivnejsie (castejsie) pripady ako trebars Ray Donovan, ktory sa na mj vkus prilis venoval rodine. Uvidim.

• 23.7.2014  22:01
    The Lottery (TV seriál) (2014)

Pilot: Velmi divne natocene; neviem, ci je onicom reziser, alebo im to zostrihali kravataci, ale bleah, vtiahnutie do deja nulove. Postavy nesympaticke (snad okrem fyzicna tatka) a chovajuce sa nie prave najchytrejsie.

• 20.7.2014  14:50

Jednotka sa mi páčila viac, ale i s pokračovaním som spokojná. A po technickej stránke (+Serkis) masaker. (PS: Angličtina ľudoopov sa veľmi páčila aj mamke. Že konečne rozumela každé slovo. :))

• 11.7.2014  22:20
    Extant (TV seriál) (2014)

Do asi s01e04. // Pilot: Trochu creepy, kazdopadne na pozretie dalsej casti zaujali rozhodne.

• 6.7.2014  21:22
    Pozůstalí (TV seriál) (2014)

Pilot: Toz atmosku to ma, to nie ze nie. Len mi jaksi nie je jasne, kam to ma smerovat. A komu mame fandit, ked su vlastne vsetci v sektach alebo na sebaznicujucej alkoholceste plnej agresie a permanentnej nasranosti.

1 8 9 10 11 12 13 14 22 33 43