Na tenkém ledě (2020) (seriál)

Po prvych 4 hodinach vkuse: Moje nove guilty pleasure. Vsetci herci sa na svoje postavy hodia, Jenn tej drame obklopujucej hlavne sestry dodava zabavnu iskru a zvlast predstavitel Justina je ako zalubeny rich-manwhore-goodguy-actinglikeadick nieco co mi zda sa na obrazovke chybalo. Malokde sa o to tvorcovia snazia a este menej kde taku postavu spravne vybalancuju, ze nie je prilis na cezdrzku. Akykolvek happyend, ci uz vztahovy alebo sportovy, sa zda byt silne nepravdepodobny, ale drzim im vsetkym palce. A len lutujem ze rano vstavam, inak by som hned sledovala dalej.

Jak vycvičit draka: Návrat (2019) (TV film)

Mali dracikovia su milucki a Hiccupova dcera s tymi jej pastami je celkom vesela. Paci sa mi aj napad riesit, aby buduce generacie hned nezabudli. Napad s divadlom by som ale uplne vyskrtla a miesto toho si pozrela, ako sa prvy krat znovu navzajom dostali na dosah ruky / laby, nejaka srdceryvna scenka mi tu chybala.

Jak se opovažuješ - Coup D’État (2019) (epizoda)

Pekné dievčatá a veľmi pekná žena. A toť vše, neviem prečo sa neustále tvária tak dramaticky. Predpokladám, že niekoho zabijú, ale vidieť to už nemusím. Nie je to ale nijak hrozné, myslím, že fanúšikov si to nájde, podobne ako Pretty Little Liars a kopa ďalších meh spiknutí.

Deputy - Graduation Day (2020) (epizoda)

Dočasný šerif, ktorý rád koná, nebojí sa ísť proti systému a má okolo seba pár šikovných ľudí. Mohlo byť fajn, ale nie je. Macho reči znejú hlúpo, strih je hrozný a dej napriek mnohým udalostiam pôsobí nudne.

Zaklínač - Série 1 (2019) (série)

Predlohu som citala pred nakymi 20 rokmi, takze v tomto smere velmi problem nemam. Dokonca ani s hereckym obsadenim, co je pre mna najvacsie prekvapenie, drevo Cavill sa na sem nakoniec hodi. Prve diely celkom navnadili, ze hura, nie je to zle. Potom uz to kolisalo, par dobrych prihod, par velmi pomalych a nudnych. Ako celok fajn, skukla som za jeden lenivy den (1.1.).

F.B.I. - Pouto (2019) (epizoda)

Zvrat predvidatelny az to vylozene boli.

6 underground: Tajné operace (2019)

Úvodná autonaháňačka je mega. Potom je chvíľu nuda a zmätok. A potom zase akcia, akú rozhodne nevídať každý mesiac. Postavovo 1 a 2 sú super, 5 a 6 fajn, 3, 4 a 7 neoslovili a bol im za mňa venovaný priveľký priestor. Soundtrack pridáva na zábave.