Před vraždou (2022) (seriál)

Par pritiahnuti za vlasy, ale ako celok si pozornost a zvedavost co bude dalej drzalo prakticky celu dobu. Dobry pocin.

Reacher - Vítejte v Margrave (2022) (epizoda)

Hora svalov s medzinárodnou minulosťou, ktorá rada ukazuje, aká je chytrá a pekná... a ktorá rieši jednu mŕtvolku na jednom malom mestečku. Bitky sú ok a na machovstvo by som si zvykla, len to malé mestečko pre mňa nemá veľmi potenciál, lebo už v pilote musia príbeh hrozne barličkovať, aby ho tam mohli zasadiť. E2 ešte pozriem.

Rekrut - N. Š. J. P. (2022) (epizoda)

Premisa fajná, neposedný úprimný rookie not-operative, čo nemá šajnu, ako svet funguje. Ale čo ja viem, nejak to pre mňa nefungovalo. Choval sa ako pako a celé to nevyzbrojiť ho ani čriepkom informácie mi bolo proti srsti.

Rod Draka - Potomci draka (2022) (epizoda)

Roztahany dej s velmi priemernymi hercami nemajucich co hrat a so strasnymi parochnami.

Rychlá rota (2022)

Nedopozerané, nebavilo ma to. Ale oceňujem strašnú hromadu práce a nápadov, ktoré za tým sú. Chip má pár dobrých poínt a nič moc hlas, Dale má fajn Sambergov hlas. Audio určené pre dospelé publikum, video si asi užijú aj deti, ktoré nemusia rozumieť, aké tmavé to v skutočnosti je.

Sandman - Spánek spravedlivých (2022) (epizoda)

Zvláštne, stráviť hodinový pilot pozeraním sa, ako hlavná postava mlčky sedí. Ostala som skôr len pre jeho výraznú člusť a prítomnosť Charlesa Daance. A len dúfam v dvojke už taký bezduchý nebude.

Sisu (2022)

Niekto sa vizualne kochal, niekto nackov kuchal. Drsnak v duchu zvitazi ten, kto proste odmietne chcipnut.

Smrt na Nilu (2022)

Dostanete presne to, čo od ďalšieho Branaghovho Poira čakáte. Nie zlé.