Cashmere Mafia (2008) (seriál)

Chce to par epizod, aby ste si hrdinky oblubili. Su to vsetko velmi uspesne zeny, plus vacsinou ich zastihneme v praci alebo vybavovat pracovny hovor a kedze toho maju vela a su trochu v strese, ta uponahlanost sa trochu prenasa aj na divaka a ma pocit, ze strih je este rychlejsi, nez skutocne je. Na druhu stranu je to ale pohodovy serial... a tie 2 vydate maju doma naozaj pekne kusky;)

Cena za lidskost (2008) (seriál)

S1: Nice. Tak som zvedava co vymyslia dalej. To s tym pilotom je ale pekne matuce. Osobne som ho videla az po 6. casti a hoci je super, ze ukaze napr prve stretnutie s Annie, zbytok je zbytocne matuci. Z celej hereckej particky zostanu vseovsudy 2 (George a Seth), charaktery su viac ci menej odlisne a maju obcas nabehnute na uplne iny smer... proste, dobre na koniec na porovnanie, co mohlo byt a doplnenie par veci. Aby som odporovala niektorym kolegom na csfd, Mitchell je mi sympatickejsi v serialy, mozno zvykom, mozno tym, ze je menej... francmetro :) S2: Nebavi. Neviem preco. Dam si par rokov pauzu.

Čtvery Vánoce (2008)

Vianocna zbytocnost. Skoda, od filmu Reese a Vinca by som cakala viac...

Delgo (2008)

Nie prilis zvladnuta mimika a obcas gestikulacia postav, ale velmi prijemny fantasy animak. A pekne bojove scenky.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Zmiesane pocity. Clovek sa nenudi, ale ze by ho to bavilo? Cele to bolo tak nejak... splacane dohromady? Btw, nepadlo jedine "dakujem" a ludia ani poriadne nevedeli co sa deje, nie to este preco, tych par co to vie sa rozhodne/ budu nuteni to drzat v tajnosti a tak guess what - nezmeni sa vobec nic. Maximalne sa vsetci budu navzajom obvinovat... Verdikt: zase jedna nepremenena sanca na fakt zaujimavy film.

Divoška (2008)

Omylom som to videla v cestine, tj cely ten americko-anglicky konflikt mi usiel a hlasy predpokladam zneli este protivnejsie nez v originale. Co sa deja tyka, nula bodov. Pozrite si radsej Chris Tucker musi zomriet alebo take nieco... A herci - Roberts je kocka takym tym popikovym sposobom, nezaujala. Fajn bola Kimberley Nixon.

Dokaž to! (2008)

Tanecne filmy su fajn, ale tento okrem vsetkych beznych nedostatkov trpi jednym naviac: absolutne nema stavu. A to napriek stylu tancov v klube. Jedine, co ma na tom bavilo, bola predstava, co by s tymi panacikmi tam narobil jej tatko z ineho filmu, John McClane :)

Dokonalý podraz (2008) (seriál)

Komplet. Leverage nikdy nebol moj vylozene oblubeny serial, ale skor ci neskor som si vzdy dalsi diel pozrela a aj ma vcelku bavil. // E4 je konecne o dost menej ukecana... Pradoxne cim dalej, tym viac mi vadi samotny hlavny Nate. // E2 a 3 su... ok, ale musim povedat, ze chvilami som sa nudila. // Pilot - Vcelku zabavne, aj ked mi asi chvilu potrva, kym si postavy oblubim, v 1 to bolo cele dost skratkovite.

Domácí mazlíček (2008)

Wow. Tolko buducich serialovych hviezd a vobec som nevedela ze to existuje, dostala som sa k tomu len cez naky Youtube zoznam filmovych.... tusim premien, alebo niecoho takeho. Inak teda dejovo asi presne co by ste cakali.

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Cakala som nieco v style Johnnyho English, toto prijemne prekvapilo. Nie je tu vtip na vtipe, za to niektore maju pointu. Dejova linia lahko predvidatelna, ale nejde o to...