Mrazivá pomsta (2019)

Mne sa to páčilo. Coxman nie je prvoplánový drsňák a teda nie je to akčný film o pomste aký som čakala, celé to má skôr nádych ako Banshee alebo aj Three Billboards Outside Ebbing, Missouri. A je to prekvapivo vtipné, aj keď, okrem hudby v autách, nedokážem spätne úplne povedať čím.

Nad ránem - Josh proti apokalypse: 1. část (2019) (epizoda)

Umysel tvorcom imho vychadza ako chceli, herci si to uzivaju a postapo svet vyzera uveritelne, hlaskuje sa, blbne sa. Imho mat tak 14, uzivam si to naplno, takto sa dalej sledovat nechystam. Ale na tu inu cielovku dobra praca.

Nancy Drew - Pilot (2019) (epizoda)

O Nancy Drew obecne som len počula, aj to len že je šikovná detská detektívka, pokiaľ si pamätám, nikdy som jej príbehy nečítala ani nevidela. Tento každopádne vidím na klasicky nekonečný "young adult" krimi seriál, kde každý je podozrivý a každú chvíľu niekto iný z okolia hlavnej hrdinky najpodozrivejší. Ducharinu nemám rada, ani takto PG poňatú. Hlavná hrdinka síce zatiaľ neukázala, čím by mala byť zaujímavá, ale nie je ako postava úplne na facku, a to sa pri dnešných seriáloch cení. Cliffhanger tejto epizódy je každopádne mega stupidný. Divákov si nájde, ale nemyslím, že je to seriál pre mňa.

Na nože (2019)

Christie bez postáv Christie. Vražda ok, hoc pri tejto šablóne je jasné, že to nebude také priamočiare a nemusia sa tváriť, ako nás strašne prekvapujú. Rodinka dobrá, nie výborná. Detektív mi trochu vadil tým, že sa choval ako slávny a ja som o ňom nikdy nepočula, vždy mám pri takých postavách pocit, že by si to mali nejak zaslúžiť, ak sa chcú hrať na najchytrejších v miestnosti. Ako celok... ok. Nemala som nutkanie to vypnúť, ale znovu už nepozriem.

Nebeská tělesa - Otisk prstu (2019) (epizoda)

Parádni herci, fajn kulisy. Úmyselne zmätočný dej, v hre sú flashbacky, podvody, astrologické súznenie i ópium. Ewe Hewson sa na ústrednú rolu hodí, človek jej verí aj chovanie guvernantky, aj pánskej spoločníčky, aj divožienky pobehujúcou lesom. Len jej motivácie mi nedávajú žiaden zmysel. Neviem, či mám potrebu sledovať ďalej, nemám rada toľké zmätky a záhada, ako sa dostala do svojej súčasnej situácie, nie je pre mňa zas tak odhalenia-nutná.

Nejsilnější hlas - 1995 (2019) (epizoda)

Cakala som nieco ako mix The Newsroom s House of Cards a s realitou Kevina Spaceyho ako bonusom. A ono to cosi take asi aj je, ale s minimom Newsroomu. Roger je stary slizak a dnes je aj Fox castym tercom posmeskov, ale aj tak som mu tak nejak drzala palce, nech im to vyjde. Asi naozaj ale len pre tu predstavu pribuzenstva s The Newsroom. Crowe-a rada nemam, (ale) pripada mi, ze tato rola mu krasne sedi.

Nejsilnější hlas - 2001 (2019) (epizoda)

Moju pozornost priebezne stracalo. Mala som chut z dlhej chvile cumiet na socialne siete a podobne. Jedina a nie-sympaticka postava proste nestaci, hoc Crowe maka.

Obchoďák Sedmé nebe - Reference (2019) (epizoda)

Toz postavy sa chovaju ako assholes celkom bezne a byva to vtipne, ale WTActualF? Byt hnusny na Sandru, byt hnusny na cloveka, co prizna, ze nikdy nebol na party, zneuzivanie ludi pod nepravdivym prislubom... Uz to nie je vtipne, uz su to len assholes.