Vítězství je naše (2015)

Mam rada filmy, kde niekto cool vsetko zvracia po svojom vlastnou vychytralostou, este aj s takym klise ako su priebezne vysledky. Takze tento som si mala uzit ovela viac. :( A ten koniec pre mna uplne ze zle, bud mohli skoncit o par mesiacov neskor alebo o par hodin skor.

Psí poslání (2017)

Ak si filmari myslia, ze mozu psa nechat niekolko krat umriet len preto, ze veria na vnutrodruhovu reinkarnaciu, tak sa pletu. Inak klasicky film na nedelne doobedie - nebyt znamych hercov, verila by som, ze ide o nemecky TV film.

13. okrsek (2017) (seriál)

S1: Plot je cool - ako by policia vyzerala, keby mali prakticky neobmadzene peniaze a najmodernejsiu technologiu upravovanu na mieste podla potreby za par minut (a vsetci boli snazivi good guys). Epizodam samotnym by urcite bolo co vytknut a po povodnom nadseni to pre mna nebol serial, na ktory by som sa na vecer vylozene tesila, ale ked uz nan doslo, bavil prijemne.

Příběh služebnice - Offred (2017) (epizoda)

Shit that's dark. Normalne si na monologove dlhozaberove dramy nepotrpim, ale na tuto neviem prestat zirat a o nude nemoze byt rec.

Vzhůru ke hvězdám - Pilot (2017) (epizoda)

Zapletkou to mohlo byt moje nove guilty pleasure. Ale boze, ti herci su tak strasne straslivo strasni!

Rychle a zběsile 8 (2017)

Pfu, tak po tomto naozaj chcem vidiet co vymyslia pre dalsie diely. 9 bude proti Transformerom a 10 na ich domovskej planete?

Imaginary Mary - Pilot (2017) (epizoda)

Postavy Jenny Elfman mam celkom rada, ale na teenage rodinky a imaginarnych kamosov si nepotrpim, ani keby boli zabavnejsi.